Анатолій Волобуєв: "Ще рано говорити за вищу лігу"

Анатолій Волобуєв: "Ще рано говорити за вищу лігу"

115
Анатолій Волобуєв: "Ще рано говорити за вищу лігу"
Фото - fcsevastopol.com

Головний тренер "Сталі" Анатолій Волобуєв:

Ми заявляли, що їдемо до непростої команди яка останніх одинадцять турів не програвала, яка обіграла «Севастополь», зіграла в нічию з «Олександрією», яка не оголошуючи, але я вважаю , що ставить задачу до виходу в Прем’єр-лігу і сьогодні гра була за шість очок. По грі ми сьогодні заслужили перемогу, єдине в кінці понервували, наш молодий захисник сам собі привіз, але це така справа. Коли ми побачили поле яке тут було, я не кажу, що господарі не підготувались, вони зробили усе, що могли, просто погодні умови такі. Поле дуже важке, на такому полі складно показувати футбол, тим не менш ми показували комбінаційний футбол. Сьогодні ми не можемо казати що судді засудили, а бо що, чесно перемогли.

- Вам довелося вносити корективи у гру після першого тайму?

- Перший тайм був за нами, за виключенням останніх трьох хвилин. Я на установці казав, що на цьому важкому полі неможна грати коротко, коли суперник сидить на спині, не потрібно робити ці перепаси. Після цього перепасу, не буду казати хто, втрачає м’яч, заробляють штрафний господарі, після штрафного десь півтори-дві хвилини були за господарями і ми могли пропустити м’яча, а так то тайм за нами. В перерві заспокоїв. В принципі я першим таймом задоволений. В другому таймі заміни ми проводили по грі.

- На грі був відсутній Антон Хромих, що з ним?

- Антону вчора зробили томографію, у нього розрив меніска, потрібно робити операцію. У нас сьогодні грала сама молода задня лінія в лізі, хіба можливо що є молодші тільки у «Динамо-2». Один захисник 1991 року народження, правий 91-го, два центральних 91-го – 92-го і лівий 91-го і воротар у нас 90-го року народження. У нас сьогодні грали, як для першої ліги, молоді необстріляні пацани.

- На добавленому часі пропустили гол, можливо потрібно ще попрацювати над психологією, перед виходом до Прем’єр-ліги?

- Ще рано говорити за цю вищу лігу, попереду ще одинадцять турів, як вони підуть. Ми не говоримо за Прем’єр-лігу, просто такі помилки неможна допускати, ми самі привозимо собі гол і останні дві-три хвилини сидимо як на голках.

- 22-й номер Андрій Міщенко, залишив приємні враження, це ваш вихованець?

- Ні, це не мій вихованець. Хвалити не будемо, але це захисник з великим майбутнім. Головне щоб він працював, буде працювати, виросте.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров