Євген Яровенко: "Задоволені тими футболістами, які є в нас на перегляді"

Євген Яровенко: "Задоволені тими футболістами, які є в нас на перегляді"

101
Євген Яровенко: "Задоволені тими футболістами, які є в нас на перегляді"
Фото - fcnaftovyk.com.ua

По закінченні другого навчально-тренувального збору головний тренер охтирського «Нафтовика» Євген Яровенко підвів підсумок чергового етапу підготовки команди:

- Все що було заплановано, ми виконали. Під час нашого перебування в місті Ялта, була як ніколи дуже гарна погода, було сонячно, не було ні дощу, ні снігу. В нашому розпорядженні були: царська стежка, центральний стадіон, гареве поле, тренажерний зал, гарний SPA-центр. Тренування проходили в двох та трьохразовому режимі. Ми виконали дуже тяжку роботу, але що радувало як тренерів, так і керуючий склад в лиці Полуніна Андрія Вікторовича, футболісти відповідально відносились до великих обсягів роботи, все робили з бажанням та вогнем в очах. На цьому зборі, на деякий час випав з тренувального процесу Дмитро Башлай, який потребує хірургічного втручання, але будимо сподіватися що він одужає до початку Чемпіонату.

На цьому зборі ми зіграли дві контрольні гри: обіграли ФК «Одеса» та зіграли внічию з кіровоградською «Зіркою». Результат не стояв у нас на першому плані, ми рівномірно розподіляли навантаження на кожного футболіста. Те що ми хотіли побачити, ми й побачили.

- Яке на Вас враження справили новачки в команді?

- Ми задоволені тими футболістами які є в нас на перегляді. Сьогодні ми заключили контракт з Русланом Левигою, строком на один рік. Цей футболіст пограв уже на високому рівні, тримає себе в формі, по всім якостям він нам підходить, гарно влився в колектив. Також ми заключили контракт з вихованцем місцевої ДЮСШ Сергієм Кісилем. Це буде гарним прикладом для нашої молоді. Сергій зарекомендував себе з гарної сторони, а все інше буде залежати тільки від нього. Що стосується інших новачків: воротаря Іваненко Ігоря з криворізкого «Кривбасу», більш всього ми його теж будемо брати в оренду, це буде наш третій голкіпер. Розуваєва Олексія та Шандора Вайду, цих футболістів ми візьмемо на наступний збір, де переглянемо їх в тренувальному процесі та контрольних іграх.

- В нашій команді зараз перебуває два місцевих футболісти: Олег Єрмак та Сергій Кісіль, чи плануєте в майбутньому залучати більше футболістів з місцевої ДЮСШ?

- Я думаю що головне керівництво з «Укрнафти» повернулося до нас обличчям, і як тільки буде побудований тренувальне поле та поле з штучним покриттям, тоді будуть підростати і виховуватися нові талановиті футболісти.

- В останньому матчі «Нафтовик» зіграв в нічию, на Вашу думку, що не вистачило для перемоги?

- На фоні тих навантажень які отримували футболісти, було видно що футболісти «попливли», але радувало те що є морально-вольові якості у футболістів. Багато що не виходило, не дозволяла якість футбольного поля показувати комбінаційний футбол, але футболісти боролися до останнього. В суперника було два-три моменти, у нас було два-три моменти, вони пенальті забили, ми ні. Добре що хлопці знайшли в себе сили, зрівняли рахунок, за що я їм після матчу подякував.

- Які плани у «Нафтовика» на найближчий час?

- 8-го лютого ми проведемо ще одне тренування, після якого команда та тренерський склад відправиться на три дні по домівкам, потім ми зберемося на декілька днів Охтирці, і якщо нічого не зміниться, то звідти вирушимо до Туреччини.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров