Главная Украинские Первая лига Ігор Бажан: "Нібито я у відпустці й після її завершення маю їхати в розташування команди та грати"
^

Ігор Бажан: "Нібито я у відпустці й після її завершення маю їхати в розташування команди та грати"

1024
Ігор Бажан: "Нібито я у відпустці й після її завершення маю їхати в розташування команди та грати"

Тренер воротарів академії ФК «Зірка» Ігор Бажан відповів на запитання клубної прес-служби.

- Що стало причиною завершення кар’єри футболіста?

- Причина – травма спини. Лікарі порадили зменшити навантаження. Ніхто не давав гарантії, що травма не повториться. Вперше спина мене почала турбувати рік тому. 5 місяців я лікувався. А через певний час знову болі в спині. Тож продовжувати грати було небезпечно. Сумним прикладом є Євгеній Плющенко – він переніс 12 операцій і знову повернувся у великий спорт. А на Олімпіаді отримав чергову травму. Тому я прийняв рішення перейти до більш спокійного способу життя.

- Як виник варіант працевлаштування в академії ФК «Зірка»?

- Перший час потрібно було психологічно перебудуватися. І цей процес є тривалим. Ще немає відчуття, що я приїхав на постійне місце проживання в Кіровоград. Нібито я у відпустці й після її завершення маю їхати в розташування команди та грати. Пройде десь півроку і себе буду відчувати іншим. В лютому виник варіант працевлаштуватися в ФК «Зірка». Вадим Всеволодович Даренко, який є моїм першим тренером і нині куратор академії, запропонував мені навчати дітей воротарської майстерності. Я погодився. Потім мали розмову з керівництвом ФК «Зірка», котре погодилося взяти мене на роботу до академії.

- Можете пригадати найбільш пам’ятні моменти Вашої кар’єри футболіста?

- Найяскравіший спогад? Як відібрав чемпіонство в «Динамо» — це гра «Таврії» з «Динамо», ясна річ, закарбувалася в моїй кар’єрі. Це щодо матчу, котрий приємно згадати час від часу. Якщо взагалі, то на кожному етапі траплялись якісь приємні моменти. Я працював свого часу з багатьма хорошими та відомими фахівцями, котрі залишили свій слід у футболі. Кожен хотів навчити чогось свого, щоби дати поштовх моїй кар’єрі. Виокремити когось одного складно та, ймовірно, неправильно. Кожен був особистістю та мав свої плюси та мінуси.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения