Сергій Кісіль: "Потрібно надійно закріпитись в основному складі"
^

Сергій Кісіль: "Потрібно надійно закріпитись в основному складі"

580

Сергій Кісіль: "Потрібно надійно закріпитись в основному складі" - изображение 1Півзахисник охтирського «Нафтовика-Укрнафта» Сергій Кісіль - про минулу гру з «Геліосом».

- Прокоментуй коротко про гру з «Геліосом».

- Гра була практично рівна, то одна команда переважала, то інша. Перемога «Геліосу» склалась за рахунок наших помилок у грі. Тепер є над чим працювати, щоб не допускати таких елементарних помилок.

- Перший твій забитий гол, твої враження?

- Було багато відчуттів, багато емоцій. Шкода тільки, що гол був не переможний і не приніс позитивного результату для команди.

- Кому присвятив свій перший забитий гол?

- В першу чергу батькам і всім тим хто мене завжди підтримує.

- Як тобі краще: вливатись у гру виходячи на заміну, чи розпочинати у стартовому складі?

- Звичайно краще виходити на поле в стартовому складі.

- Команда поповнюється вихованцями місцевої ДЮСШ, твої думки з цього приводу?

- Звичайно я дуже задоволений тим, що ФК «Нафтовик» підписує контракти з футболістами, вихованцями нашої спортивної школи. Хочеться щоб керівництво звертало більше уваги на молодих охтирських футболістів. Вважаю, що і вболівальникам буде більш приємно приходити на стадіон і бачити на полі своїх земляків.

- Кар'єра професійного гравця у тебе тільки почалася. Напевно є до чого прагнути?

- Так звичайно. Як і кожен молодий гравець я хочу добитись найвищих результатів. Хочу спробувати себе у Прем’єр-лізі. Але це все в майбутньому. Зараз потрібно надійно закріпитись в основному складі. Для цього потрібно багато працювати, щоб показати на що ти здатен.

- Наскільки довго плануєш грати за «Нафтовик»?

- Напевно ще рано про це говорити. «Нафтовик», це команда міста в якому я виріс, це клуб де я виховувався і став професіональним гравцем. Напевно самим оптимальним варіантом було б спробувати себе в Прем’єр-лізі у складі «Нафтовика». Тому залишається тільки працювати і прикладати всі зусилля для здійснення своїх мрій.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме