Сергій Старенький: "Нам сказали, що ще не все втрачено"

Сергій Старенький: "Нам сказали, що ще не все втрачено"

192

За підсумками 23-го чемпіонату України з футболу "Фавбет Ліга 1", кращим бомбардиром ПФК "Олександрія" став Сергій Старенький, який із задоволенням поспілкувався з клубною прес-службою.

- Сергію, звичайно, першим питання про чутки навколо клубу з приводу відмови "Олександрії" виступати в Прем'єр-лізі. Що можеш сказати?

- Тренерський штаб і керівництво клубу на початку чемпіонату поставили завдання - перемагати в кожному матчі. Ми, гравці, намагались виконати задачу максимально. Звичайно, протягом 30-ти турів будуть траплятись негаразди, і зараз, коли відомий результат, нам на душі трохи неприємно, але ми все самі розуміємо.

- Що сказав президент клубу?

- Після матчу з МФК "Миколаїв" було нагородження, де до нас звертались президент клубу Сергій Кузьменко та президент ПФЛ - Мілетій Бальчос. Сергій Анатолійович подякував нам за ту роботу, що ми виконали і сказав, що в наступному році сподівається на золоті медалі. Також додав, що зараз в країні неспокійне становище і до всього цього є деякі невизначенності в самій Прем'єр-лізі.

- Які саме невизначенності?

- Про них нам розповів Мілетій Бальчос. За його словами, на даний момент ФФУ верішує оптимальну кількість команд на наступний сезон. Їх може бути як 16, так і 14 або взагалі - 12.

- На твою думку, чим все завершиться?

- Не знаю. Хай вирішують високопосадовці. Але нам сказали, що ще не все втрачено. Будемо чекати. Всьому свій час.

- Команду відпустили у відпустку?

- Так, команда вже відпочиває до 25 червня. Будемо набиратись сил.

- Як оціниш свій виступ в цьому сезоні?

- Прикро, що не вистачило трьох голів, щоб стати кращим бомбардиром. Проте, в наступному чемпіонаті буде завдання покращити свій бомбардирський рахунок.

- Вже маєш план як це зробити?

- В мене є талісман - моя теща Алла Юріївна, яка мене підтримує. Коли вона приїздить на наші матчі - я забиваю і команда отримує перемогу, тому, мабуть, для неї наступний сезон буде нелегким. Буду прохати, щоб їздила на всі матчі. Такий в мене план (посміхається).

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров