Андрій Воробей: "Свої амбіції можна реалізувати і у першій лізі"

Андрій Воробей: "Свої амбіції можна реалізувати і у першій лізі"

98
Андрій Воробей: "Свої амбіції можна реалізувати і у першій лізі"
Фото - most-kharkov.info

Екс-нападник збірної України вперше після переходу до «Геліоса» поспілкувався з журналістами на тему зміни клубу.

Андрію, в одному з інтерв’ю торік у грудні ви, дізнавшись, що «Металіст» виставив вас на трансфер, сказали, що хочете відпочити від непорозумінь із тренером (Мироном Маркевичем) і «безладу» морально. Утім, на прохання мого колеги, не пояснили, що саме мали на увазі…

— Нині цю тему не хочу зачіпати, бо не хочеться копирсатися в минулому. Нехай усе залишиться на совісті (після паузи) тренера. І все.

Якщо згадати про нібито специфічне й абсолютно різне ставлення Мирона Маркевича до легіонерів та українців, то хід думок буде правильний у цьому контексті?

— Вибачте, але на цю тему не розмовлятиму. Усе, що стосується «Металіста» та його нас­та­вника, обговорювати не хочу. Нині перебуваю в «Геліосі», відтак вести розмову про це мені значно приємніше.

Орендна угода з «Геліосом» чинна до літа, тоді ж у вас закінчується контракт із «Металістом». Намагатиметеся працевлаштуватися в прем’єр-лізі?

— Звісно, треба дочекатися літа, побачимо, як усе складеться. Та, звичайно, хотілося би продовжити виступи в прем’єр-лізі. Власне, для досягнення цієї мети я й пішов у «Геліос», аби мати ігрову практику, а не сидіти в «Металісті» та тренуватися з «дублем». Я прийшов, аби грати, не втрачати кондицій, і бути готовим у будь-який момент.

Варіант із «Геліосом» виник через небажання залишати Харків чи це лише збіг обставин?

— Мій перехід відбувся так: керівники «Металіста» запропонували мені перейти на правах оренди в «Геліос», і я погодився. Більше жодних підводних течій, інших причин не було.

Агенти вам допомагають чи не користуєтеся їхніми послугами? Знайти вам клуб прем’єр-ліги їм не вдалося?

— Скажімо так: спілкуюся з багатьма агентами, але, на жаль, жодних варіантів узимку не було, тому не склалося.

Не вважаєте, що опинившись у першій лізі, потім складніше буде повернутися у вищий дивізіон?

— Ні, бо краще зробити крок назад, аби потім рушити на два кроки вперед. Я втратив хіба те, що не граю в прем’єр-лізі, а в усьому іншому нічого катастрофічного не сталося. Займаюся улюбленою справою: граю, тренуюся, весь у футболі!

Анатолію Чанцеву й керівництву «Геліоса» довелося вас умовляти, щоби пристали на пропозицію клубу?

— Ні, жодних складнощів у перемовинах не було. Спілкувався з керівництвом саме «Металіста», а керівники «Геліоса» мене вже зустрічали у своєму клубі. З останніми вдалося поспілкуватися вже безпосередньо тоді, коли приєднався до команди на тренувальному зборі.

Зізнаюся, про рівень інфраструктури та партнерів у вас, після «Шахтаря», «Дніпра» й «Металіста», якось не дуже коректно запитувати, та все ж…

— Зрозуміло, що рівень виконавців нижчий… Тим не менше, це труднощі, з якими треба впоратися. Необхідно направити молодь у правильне русло, постаратися чомусь навчити. Гадаю, я їм допоможу, чимось вони мені. Передусім, допоможуть мені повернути звичні ігрові кондиції. Я ж сподіваюся, що з моєю допомогою хлопці розвиватимуться як футболісти.

— Андрію, чи можна в такому клубі, як «Геліос», реалізувати власні амбіції?

— Перша ліга — зовсім не той рівень. Але свої амбіції можна реалізувати й тут, тим паче головне для мене наразі — грати, забивати й приносити користь команді, разом із тим набираючи форму. Ось і вся формула

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Тренироваться надо было в свое время, а не мажорить.

    0+ 0- 0
    +-
    boan
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров