Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 1:1

Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 1:1

185

Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 1:1

«Зірка» - «Титан» 1:1

Голи: Загальський 43 - С. Кравченко 82

«Зірка»: (1 тайм): Ширяєв, Тітов, Родіна, потенційний новачок, Нємчанінов, Бурдіян, Войтенко, Горбаненко, Загальський, Мартинов, Мартинюк.

На заміну виходили: Кривошей, Рудницький, потенційний новачок, Іванов.

«Зірка»: (2 тайм): Травкін, Пінчук, Бочкур, Степанов, Фатєєв, Логінов, Шаврін, Рудницький, Насібулін, Гонщик, Галенко.

На заміну виходили: потенційний новачок, Іванов.

«Титан»: Науменко, Розгон, Ключик, Мацак, новачок, Гаді, Войнаровський (Довжик, 46), Абляметов (новачок, 46), Маслов, Кравченко, Кадимян.

На кримському зборі команда української першої ліги провела товариський матч із арм’янським «Титаном», з яким, до речі, 31 лютого в один день провела вже два матчі (вони, нагадаємо, завершилися з рахунками 0:0 та 2:1 на користь «Титану»).

В звітному матчі «Титан» постав експериментальним складом, адже після матчу із «Зіркою» мав ще грати із «Таврією» (цей матч вже завершився і «Титан» з рахунком 3:1 здолав «Таврію»). І в першій половині зустрічі підопічні Іллі Близнюка зусиллями Ігоря Загальського відкрили рахунок в матчі. Та втримати переможний рахунок їм не вдалося. Титан» після перерви відігрався і матч завершився з рахунком 1:1.

Значимо, що даний збір в Алушті команда «Зірка» завершить 7 лютого. Саме тоді і проведе вона свій наступний спаринг: суперником буде охтирський «Нафтовик-Укрнафта».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров