closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup
Пользователи рекомендуют
closer-popup
Лига наций 2022/2024. Групповой этап. 5-й тур / /
Окончен
0 : 5

Вірменія - Україна 0:5. Перемога, різниця, ротація

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Вірменія - Україна 0:5. Перемога, різниця, ротація
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1147
12

24.09.2022. Ліга Націй. 5-й тур
Вірменія. Єреван. Республиканский стадион

Головний арбітр: Жоао Педро Пинейро (Португалія)
Асистенти: Бруну Жезус (Португалія), Лусіано Майя (Португалія)

Вірменія - Україна 0:5

Голи: Тимчик, 22, Зубков, 57, Довбик, 69, Ігнатенко, 81, Довбик, 84

Вірменія: Юрченко, Барсегян (Шагоян, 63), Чалишир, Амбарцумян, Мкоян (Восканян, 76), Маргарян (Монрой, 75), Селараян (Серобян, 82), Бічахчян (Арутюнян, 46), Байрамян, Дашян, Грігорян
Тренер: Хоакін Капаррос

Україна: Лунін, Кривцов (Матвієнко, 77), Миколенко, Качараба, Тимчик, Забарний, Сидорчук (Піхальонок, 46), Циганков (Ярмоленко, 66), Зубков (Мудрик, 71), Ігнатенко, Яремчук (Довбик, 66)
Тренер: Олександр Петраков

Попередження: Дашян, 71, Арутюнян, 89 - Сидорчук, 31, Кривцов, 61

Состав команд

Одразу взявши м'яч під контроль, українці вже на першій хвилині вперше загострили біля воріт Юрченка. Тимчик скинув в центр Сидорчуку, який в дотик закинув по флангу. Не те, щоб ідеально точно, але саме в ту зону, куди загалом вбігав Циганков. Віктор наздогнав біля лицьової, скинув назад Тимчику, а той прострілив на ближній кут воротарського, куди "набрав" Зубков. Втім, пробити Олександру не дозволили – двоє захисників кинулись у відбір, завадили.

За п’ять хвилин вірмени відповідають рейдом Селараяна в штрафний майданчик збірної України, Кривцов заблокувати не встигає, але Лунін грамотно обирає позицію та парирує. І ще за пару хвилин – забіг Барсегяна правим флангом, Качараба наздоганяє, встигає вставити ногу, та й лайнсмен з великим запізненням "запалює" офсайд.

Натомість, загальна перевага у володінні – за Україною, 61 на 39 відсотків. Один кутовий біля воріт вірмен, другий… Наче, й з загальною напругою, але без акцентованого удару. 14-та хвилина – потужний удар зі стандарту з гострого кута біля стінки, Лунін прогнозовано "складається", щоб забрати, але раптово не фіксує, випускає перед собою. Добре, що Миколенко стрибнув в підкаті, підстрахував.

Закидає в передню лінію Яремчуку Забарний, Роман м’яко зупиняє, скидає Циганкову, Віктор зміщується до центру, підробляє, б’є… Повз стійку. За хвилину – закидання Ігнатенка в штрафний, Циганков першим дотиком підробляє, а другим пробиває в ближній кут. Замало часу та простору лишилось, кут загострився, тому Юрченко просто скинув руки та прийняв на себе.

А там і гол. Красиво оформили. Миколенко попрацював корпусом біля кутового прапорця, скинув назад Циганкову. Виктор миттєво запустив флангом Зубкова, той якісно прострілив воротарським майданчиком (в "коридор" між захисниками та рукавицями голкіпера), а на дальній стійці Тимчик втік від Байрамяна та в стрибку заніс в сітку – 0:1! Загалом, логічний розвиток подій – 62 на 38 відсотків у володінні, вдвічі більше передач, вдвічі більше ударів…

Яремчук знов чудово чіпляється в передній лінії, врозріз скидає праворуч Тимчику, Олександр прострілює в центр штрафного, а Мкоян, перериваючи, зрізає в площину своїх воріт – Юрченко встигає зреагувати.

Після цього – пауза активності українців в межах ігрової аритмії. Вірмени отримують шанс потримати м’яч на половині поля гостей, намагаються загострювати лівим флангом, Барсегян навіть пробиває разок метрів з 20-ти – в захисника й на кутовий. З невдалим розіграшем від прапорця.

Позиційний креатив в господарів особливо не йде, а 40-й хвилині Барсегян заробляє ще один стандарт метрах в 25-ти від воріт Луніна. Пробиває Селараян – повз стінку, повз "рамку" воріт. І декілька швидких атаку українців наприкінці тайму. Втім, теж без загострень – то Зубков прокине, випустить, то Яремчук прокине, випустить, то Тимчик добре промчить флангом, але захисник головою винесе непогану подачу на кут воротарського… Додана хвилина, свисток португальця Жоау Пінейру, перерва.

На останньому відрізку тайму вірмени, потримавши м’яч, збільшили відсоток володіння до 42 (проти 58 в українців), кутовий подали, трошки додали в кількості передач та їх точності… Втім, дебютний епізод з виходом Селараяна та сейвом Луніна так і залишився єдиним справжнім загостренням господарів.

По перерві Олександр Петраков змінює в центрі Сидорчука на Піхальонка, а Хоакін Капаррос – Бічахчяна на Арутюняна. І вже на першій хвилині – фол неподалік від штрафного збірної України, з ударом Дашяна – повз стінку, повз "рамку".

Двічі вдало грає на випередження в своєму штрафному Миколенко, а вже в наступній атаці загострює біля чужих воріт, коли прострілює по лінії воротарського після стінки з Зубковим. На жаль, Яремчук не встигає, а підбір Тимчика на протилежному фланзі стається вже запізно, темп атаки втрачено. У воріт українців після виносу захисника пробиває з гострого кута через себе Барсегян – ефектно, але прямо в перчатки Луніну.

Дуркує лайнсмен. Барсегян залізає у відвертий офсайд за спину Качараби, отримує перадачу, мчить до воріт, крутиться там з м’ячем під наглядом Кривцова та Качараби, потім Тарас все ж витикає м’яч в форварда вірмен, й тільки після цього лайнсмен раптово піднімає прапорець. Кіно.

А українці забивають вдруге. Яремчук вчергове "сідає" під передачу з глибини, в дотик скидає праворуч Тимчику. Олександр тягне, прострілює в центр, а Циганков збирає увагу на себе й пропускає далі, на Зубкова. Який в дотик влучно пробиває в дальній верхній кут – 0:2! Красива геометрія, як і у випадку першого голу.

Двічі загострює за допомогою партнерів Циганков – після першого удару м’яч опускається на сітку зверху воріт, після другого – йде повз дальню стійку. Яремчука змінює Довбик, Циганкова – Ярмоленко, й обидва приймають безпосередню участь в третьому голі збірної України. Піхальонок в рамках комбінаційної роботи зміщується ліворуч, віддає звідти Ярмоленку, Андрій в дотик підсікає в зону на хід Зубкову (офсайду немає, затримався Дашян), а Олександр вирізає "парашутик" на дальню стійку, куди набігає Довбик та головою спрямовує в площину воріт – 0:3!

Темп прогнозовано трошки впав, пішли заміни, Арутюняну дозволили підготувати удар та пробити з напівкружжя – Лунін правильно обрав позицію та забрав. А українці ще два голи вклали. Спочатку Довбик обігрався з Ярмоленком, постояв з м’ячем в штрафному під гострим кутом до воріт, подумав та й покотив на напівкружжя Ігнатенку. Той першим дотиком зупинив, другим ювелірно поклав в дальній кут, під самісіньку штангу – 0:4. А потім добряче попрацював своїм габаритним корпусом сам Довбик. Піхальонок подав кутовий, удар Довбика головою заблокував захисник, Матвієнко з відскоку повернув Довбику, а Артем ефектно розгорнувся навколо себе з цілою купою захисників "на спині". І спокійно катнув в площину повз голкіпера – 0:5.

Ярмоленко прицільно накидає через групу захисників з правого флангу на лівий в напрямку Миколенка, Віталій б’є з льоту – повз "рамку" воріт. Жоау Пінейру вирішує не затягувати, додає лише дві хвилини й дає фінальний свисток, фіксуючи крупну перемогу збірної України.

Шість ударів в площину – п'ять голів. Це – основне, на що варто звернути увагу в розрізі післяматчевої статистики. Чудово склалось з реалізацією, і це, перш за все, ознака холоднокровності українців на завершальній стадії в окремих епізодах. Ну й не без частки фарту. Не факт, що Ігнатенко з десяти таких ударів хоча б пару разів так само покладе; не факт, що божевільна траєкторія закидання Зубкова на Довбика зможе бути відтворена ще раз навіть з тих самих десяти спроб. Не факт, що Довбику знов дозволять так розгорнутись з м’ячем в штрафному, не вставивши ногу.

Втім, це вже було потім. А от перші та найважливіші два голи – цілком робочі, трудові та майстерні, результат чіткої комбінаційної роботи та грамотних ривків в потрібні зони. І це тішить. Гравці, що сьогодні вийшли на поле, мали змогу довести, що можуть вирішувати локальні задачі в конкретних матчах, й чудово це довели. Звісно, можна кивати на рівень суперника, але накидати будь-кому повну торбу все ж треба вміти. А саме це й було бажано – не тільки взяти три очки, а й "відбити мінус три" з шотландцями, покращивши собі різницю м’ячів. З цим також впорались.

Розглядати цей матч крізь призму вирішального двобою з шотландцями сенсу, мабуть, особливого немає. Буде інший суперник, інший рівень складності, інший темп, інший склад та й, вірогідно, інша схема. Можна передбачити повернення в старт Забарного та Миколенка, можливо, буде прийняте рішення й щодо виходу Тимчика замість Караваєва. Далі – самі питання. Чи вирішить Петраков зміцнити центр поля другим орієнтованим на деструктив центрхавом, в пару до Степаненка? Чи вийде Маліновський і куди саме? Бо там, де грав у Глазго, вочевидь відчував себе п’ятим колесом возу. Чи вийде Циганков праворуч замість Ярмоленка? Чи вийде Яремчук замість Довбика? Роман помітно краще та точніше скидає в дотик, на боці Довбика – габарити в боротьбі.

Маємо цілу низку цікавих питань, але зрозуміло одне – тренерський штаб отримав певну інформацію по цілій групі гравців, і не з якогось млявого "товарняку", а з цілком офіційного матчу. Тепер дуже цікаво буде подивитись, як з цією додатковою інформацією штаб впорається, і чи зможе намацати оптимальний склад з огляду на провальний досвід другого тайму в Глазго з розумінням, де саме було "тонко" й де саме "рвалось".

І, звісно, з урахуванням сьогоднішнього результату вечірнього матчу Шотландія – Ірландія. Що теж може додати певні корективи до загальної турнірної диспозиції.

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (12) Все комментарии

Гарний другий тайм, молодці хлопці. Але вірмени після переви помітно сдулися, так само як і в першому матчі, тому робити якісь гучні висновки по цьому матчу не варто. Сподобались Зубков, Ігнатенко, Довбик та Миколенко. Ігнатенко має хороші перспективи в збірній, толковий хлоп, орім оборони вміє добре і на атаку працювати, має пас та світлу голову, на відміну від того ж Сидорчука.

Армяне рассыпались. Но через центр все равно были иногда пролазки. А против скоттов играло там трое и все равно был разрыв, а если всего с двумя выйти, как сегодня, то может быть очень больно. Как по мне, логично было в старте выйти со Степаненко и Игнатенко, а во втором уже играть по обстоятельствам. P.S. Довбик, конечно, умеет в таких матчах выходить) Из 6 мячей за сборную, 5 с замены.

Ну що, повболіємо сьогодні за Ірландію? )

Ну и стандартные 4-2-3-1, а не 5-2-2-1

Ну и рейтинги... Эта Армения будет во 3ей корзине жеребы Евро, а, например, Англия во 2ой, уровень возможных соперников неспопоставим. Крайне архиважно обыгрывать шотландцев, выигрывать в группу и присоединяться в англичанам, а не армянам

Ответ на сообщение toledo

Гарний другий тайм, молодці хлопці. Але вірмени після переви помітно сдулися, так само як і в першому матчі, тому робити якісь гучні висновки по цьому матчу не варто. Сподобались Зубков, Ігнатенко, Довбик та Миколенко. Ігнатенко має хороші перспективи в збірній, толковий хлоп, орім оборони вміє добре і на атаку працювати, має пас та світлу голову, на відміну від того ж Сидорчука.

Игнатенко шикарен был еще в Днепре-1. Тут дзюрили кипятком от Довбика и Пихаленка, а мне нравился больше всех Игнатенко. Хорошая замена Тарасу.

Ответ на сообщение Sanjjko

Ну и рейтинги... Эта Армения будет во 3ей корзине жеребы Евро, а, например, Англия во 2ой, уровень возможных соперников неспопоставим. Крайне архиважно обыгрывать шотландцев, выигрывать в группу и присоединяться в англичанам, а не армянам

Где эти рейтинги и корзины посмотреть?

Ну може ми не побачимо таки бокопора Каравая з шотландцями, а знову вийде Тимчик? Бо я не переживу знову того ґвалтування правого флангу оборони.

Дивлячись на рахунок, ніби то потрібно хвалити наших, але мені гра не сподобалася. У першому таймі взагалі нічого не створили, окрім напівмоменту Циганкова, а гол вийшов сумбурним, хоча Зубков - молодець. Натомість знов втрачали м'яч, провалювали зони, давали бити. Комбінаційної гри майже не було. І така нудьга була приблизно до 60-й хвилини, коли забили другий гол. А потім вірмени здулися, а в наших вийшли Ярмола та Довбик, які їх і розірвали. А також нам фартануло з реалізацією. Сьогодні добре зіграли Зубков (як на мене, був найкориснішим), Ігнатенко (не очікував такої зрілої гри від нього), Тимчик та Миколенко. Дуже добре вийшли Ярмоленко, Матвієнко та Довбик, але це вже було тоді, коли вірмени стомилися. Але я не впевнений, що кризу подолали, і що шотландцям буде важко. Надто ніякі наразі вірмени, щоб порівнювати. Кривцов та Сидорчук були найгіршими.

Ну що, знов ніхто не помітив, що коментатор кожних 5 хвилин читає методички з подякою Зеленському та його офісу? Згадую, як Шеву свого часу примусили казати, що успіхи українського футболу досягнуті "завдяки Віктору Януковичу". Зараз те саме, тільки всі осліпли чомусь.

Ответ на сообщение vafelnyjrozhok

Где эти рейтинги и корзины посмотреть?

Например, здесь, в разделе Overall ranking: https://en.m.wikipedia.org/wiki/2022%E2%80%9323_UE...

Ответ на сообщение Товарищь Крокодиловъ

Игнатенко шикарен был еще в Днепре-1. Тут дзюрили кипятком от Довбика и Пихаленка, а мне нравился больше всех Игнатенко. Хорошая замена Тарасу.

Тому дуже дивно, що Шахтар так легко за копійки відпустив його до Бордо влітку.

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

Прогнозы

Все прогнозы

Спецпроекты

Как начать делать ставки?

1
Выбрать букмекерскую контору
2
Получить бонус
3
Выбрать события для ставки
узнать больше

Лента новостей

28 ноября
18:01
Мохамед Кудус установил новый рекорд в сборной Ганы на ЧМ
17:54
Форвард "Вольфсбурга" может уйти из команды
17:47
Карлуш Кейруш: "Завтра мы сыграем против, безусловно, самой стабильной команды - США"
17:43
Тренер "Руха": "В матче против "Александрии" хорошо дебютировал Денис Пидгурский"
17:33
Тренер сборной Южной Кореи был удалён в игре с Ганой
17:32
Юрий Гура: "Зимний футбол, рефери ничего не делает..." (Видео)
17:31
ЧМ-2022. Корея – Гана 2:3. Видеообзор матча
17:25
Чемпионат Украины. "Александрия" – "Рух" 1:1. Видеообзор матча
17:21
У Карима Бензема есть шанс вернуться на ЧМ-2022
17:19
Чемпионат Украины. "Кривбасс" – "Днепр-1" 2:1. Видеообзор матча
17:18
Александр Кучер - о матче с "Кривбассом": "Ребята, которые подают мячи, не хотели нам их отдавать"
17:17
Нидерланды – Катар. Анонс и прогноз матча
17:15
Эквадор – Сенегал. Анонс и прогноз матча
17:11
ЧМ-2022. Бразилия – Швейцария: стартовые составы
17:05
Южная Корея - Гана 2:3. Триллер в Эр-Райяне
17:04
Владельцы ПСЖ не прочь продать долю клуба
16:55
Форвард "РБ Лейпцига" может перейти в "Челси"
16:54
Филипп Лам: "Я все равно не поставил бы Фюллькруга в стартовый состав Германии"
16:42
Драган Стойкович: "Нет никаких сомнений, что это самая интересная игра на данный момент на ЧМ-2022"
16:30
Где смотреть матчи чемпионата мира по футболу 2022 - расписание трансляций ЧМ-2022
Больше новостей
28 ноября
17:43
Тренер "Руха": "В матче против "Александрии" хорошо дебютировал Денис Пидгурский"
17:32
Юрий Гура: "Зимний футбол, рефери ничего не делает..." (Видео)
17:25
Чемпионат Украины. "Александрия" – "Рух" 1:1. Видеообзор матча
17:19
Чемпионат Украины. "Кривбасс" – "Днепр-1" 2:1. Видеообзор матча
17:18
Александр Кучер - о матче с "Кривбассом": "Ребята, которые подают мячи, не хотели нам их отдавать"
16:29
"Кривбасс" – "Днепр-1" 2:1. В тренде
15:10
Придбай футболку з принтом – допоможи ЗСУ та ТРО!
15:03
"Александрия" – "Рух" 1:1. Упал и не проиграл
13:48
Первая лига. "Скорук" - "Полтава" 2:0. Видеообзор матча
13:16
"Кривбасс" - "Днепр-1": стартовые составы
12:20
"Александрия" - "Рух": стартовые составы
11:00
"Александрия" - "Рух". Анонс и прогноз матча
10:24
Президент "Краковии": "У Коноплянки есть шанс проявить себя весной"
10:21
Первая лига. Итоги 14-го тура
09:43
Плюс 590 человек: общие боевые потери противника с 24.02 по 28.11
08:26
"Колос" наиболее точно пробивает пенальти в текущем сезоне УПЛ
08:12
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 06.00 28.11.2022
07:02
"Кривбасс" – "Днепр-1". Анонс и прогноз матча
00:14
Германия обновила список предоставленной Украине помощи
27 ноября
23:37
Владимир Зеленский: "Наша взаимопомощь является одним из элементов защиты от террора и нашей силой" (+Видео)
Больше новостей
28 ноября
18:01
Мохамед Кудус установил новый рекорд в сборной Ганы на ЧМ
17:54
Форвард "Вольфсбурга" может уйти из команды
17:47
Карлуш Кейруш: "Завтра мы сыграем против, безусловно, самой стабильной команды - США"
17:33
Тренер сборной Южной Кореи был удалён в игре с Ганой
17:31
ЧМ-2022. Корея – Гана 2:3. Видеообзор матча
17:21
У Карима Бензема есть шанс вернуться на ЧМ-2022
17:17
Нидерланды – Катар. Анонс и прогноз матча
17:15
Эквадор – Сенегал. Анонс и прогноз матча
17:11
ЧМ-2022. Бразилия – Швейцария: стартовые составы
17:05
Южная Корея - Гана 2:3. Триллер в Эр-Райяне
17:04
Владельцы ПСЖ не прочь продать долю клуба
16:55
Форвард "РБ Лейпцига" может перейти в "Челси"
16:54
Филипп Лам: "Я все равно не поставил бы Фюллькруга в стартовый состав Германии"
16:42
Драган Стойкович: "Нет никаких сомнений, что это самая интересная игра на данный момент на ЧМ-2022"
16:30
Где смотреть матчи чемпионата мира по футболу 2022 - расписание трансляций ЧМ-2022
16:28
Хуан Себастьян Верон – о критике Де Пауля на ЧМ-2022: "Ублюдки будут пытаться тебя сбить"
16:22
Джек Грилиш: "Я видел Месси, он потрясающий"
16:14
Венсан Абубакар установил историческое достижение для африканцев на чемпионатах мира
16:10
Луиш Кампуш: "Сейчас у Мбаппе все очень хорошо в ПСЖ – но я не знаю, что будет в будущем"
16:04
Ригобер Сонг - об отстранении Онана и сборной Камеруна: "Я отец для этих ребят"
Больше новостей
28 ноября
13:00
Португалия - Уругвай: где и когда смотреть матч онлайн
10:00
Бразилия - Швейцария: где и когда смотреть матч онлайн
07:00
Южная Корея - Гана: где и когда смотреть матч онлайн
04:00
Камерун - Сербия: где и когда смотреть матч онлайн
27 ноября
13:00
Испания - Германия: где и когда смотреть матч онлайн
10:00
Хорватия - Канада: где и когда смотреть матч онлайн
07:00
Бельгия - Марокко: где и когда смотреть матч онлайн
04:00
Япония - Коста-Рика: где и когда смотреть матч онлайн
26 ноября
13:00
Аргентина - Мексика: где и когда смотреть матч онлайн
10:00
Франция - Дания: где и когда смотреть матч онлайн
07:00
Польша - Саудовская Аравия: где и когда смотреть матч онлайн
04:00
Тунис - Австралия: где и когда смотреть матч онлайн
25 ноября
13:00
Англия - США: где и когда смотреть матч онлайн
10:00
Нидерланды - Эквадор: где и когда смотреть матч онлайн
07:00
Катар - Сенегал: где и когда смотреть матч онлайн
05:00
"Черноморец" - "Металлист": где и когда смотреть матч онлайн
04:00
Уэльс - Иран: где и когда смотреть матч онлайн
24 ноября
13:00
Бразилия - Сербия: где и когда смотреть матч онлайн
10:00
Португалия - Гана: где и когда смотреть матч онлайн
07:00
Уругвай - Южная Корея: где и когда смотреть матч онлайн
Больше новостей
28 ноября
17:17
Нидерланды – Катар. Анонс и прогноз матча
17:15
Эквадор – Сенегал. Анонс и прогноз матча
11:00
Португалия – Уругвай. Анонс и прогноз матча
11:00
"Александрия" - "Рух". Анонс и прогноз матча
09:27
Португалия – Уругвай: прогноз на победу Криштиану и компании
09:01
Португалия – Уругвай: прогноз на тотал жёлтых карточек у южноамериканцев
08:00
Бразилия – Швейцария. Анонс и прогноз матча
07:02
"Кривбасс" – "Днепр-1". Анонс и прогноз матча
06:33
Бразилия - Швейцария: прогноз на "низ"
06:06
Бразилия - Швейцария: еще одна ставка на результативность "Канариньос"
05:00
Южная Корея - Гана. Анонс и прогноз матча
03:01
Южная Корея - Гана: прогноз Криса Саттона
02:00
Камерун – Сербия. Анонс и прогноз матча
00:01
Камерун – Сербия: ставка на результативный поединок
27 ноября
11:00
Испания - Германия. Анонс и прогноз матча
09:21
Испания - Германия: прогноз 90min.com
09:18
Испания - Германия: прогноз на голы "Фурии Рохи"
08:31
"Заря" - "Минай". Анонс и прогноз матча
08:10
"Львов" – "Колос". Анонс и прогноз матча
08:00
Хорватия - Канада. Анонс и прогноз матча
Больше новостей
2500 грн
Забрать подарок →