Сергій Ковалець: "Бурда і Гринь повернулися у розташування своїх клубів"
^

Сергій Ковалець: "Бурда і Гринь повернулися у розташування своїх клубів"

622
Сергій Ковалець: "Бурда і Гринь повернулися у розташування своїх клубів"
Фото - Виктора Перегняка, FootBoom.com

Напередодні матчу кваліфікації молодіжного Євро-2017 між командами України та Ісландії головний тренер української "молодіжки" традиційно поспілкувався з пресою на стадіоні "Центральний" у Черкасах.

- Приємно знову приїхати в Черкаси, гарні спогади про це місто. Тут багато вболівальників. Також багато гравців "молодіжки", яка минулого року виступала в Черкасах зараз викликані до національної команди. Тому завтрашній матч ми також проведемо на гідному рівні та отримаємо гарний результат.

- З'явилася інформація, що Микита Бурда і Сергій Гринь випали з обойми молодіжної збірної? Ким плануєте їх замінити і чи рівноцінною буде ця заміна?

- Дійсно, ці два гравці травмувалися і повернулися у розташування своїх клубів. Проте у розширеному списку "молодіжки" 70 гравців, тож завтра ви побачите, хто гратиме.

- Чи є у Вас список з одинадцяти гравців, які завтра вийдуть на поле стадіону "Центральний"?

- Звичайно, у нас є план. Але завтра зранку команда проходитиме медогляд, за результатами якого буде й прийняте остаточне рішення.

- Який настрій у хлопців? У своїх інтерв'ю вони називають цей стадіон фартовим...

- У всіх позитивні емоції та бажання вигравати. Важливо, щоб цей азарт приніс необхідний нам результат. Ви ж знаєте, що результатів буває три: перемога, нічия та поразка. Але якщо серце, душа і бажання будуть на своєму місці, то ми досягнемо того результату, якого прагнемо.

Читайте также: Сергій Ковалець: "Ісландська "молодіжка" – команда високого рівня"

- Зараз національна збірна Ісландії піднялася з карликів до рівня еліти. Що можете сказати про "молодіжку" цієї країни?

- Ви праві. Національна команда Ісландії вийшла на Євро-2016. А молодіжна збірна обіграла команду Франції в останньому поєдинку та набрала 7 очок у 3-х поєдинках групи. Тому завтра на нас чекає дуже цікавий матч.

- Ви більше слідкуєте за своїми суперниками по групі. Розкажіть, у який футбол грає "молодіжка" Ісландії?

- Населення Ісландії - 300 000, а їх гравці грають у Данії, Норвегії. Вони живуть у країні із суворим кліматом, тому й футбол демонструють силовий. Фундамент майбутнього футболіста формується з 7 до 12 років, тож дуже важливо підтримувати дитячий футбол. Саме це й робить уряд Ісландії.

- Чи немає побоювань щодо завтрашньої погоди? Прогнозують зниження температури та сильний вітер.

- Вболівальникам потрібно одягатися тепліше. А хлопці будуть бігати, тому їм не буде холодно.

- Збірні Франції та Ісландії - лідери групи. Що можете сказати про інші команди?

- Наша група - одна з найскладніших у цьому відборі. Слабких суперників у нас немає, але ми зробимо все від нас залежне, щоб досягти позитивного результату.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме