Сергій Ковалець: "Ісландська "молодіжка" – команда високого рівня"
^

Сергій Ковалець: "Ісландська "молодіжка" – команда високого рівня"

500

Сергій Ковалець: "Ісландська "молодіжка" – команда високого рівня"
Фото - Виктора Перегняка, FootBoom.com

Наставник «синьо-жовтих» Сергій Ковалець розповів про свої очікування від поєдинку кваліфікації молодіжного Євро-2017 між молодіжними збірними командами України та Ісландії

- Найближчі матчі Ваша команда проведе з Ісландією та Францією. Після виїзної поразки від Македонії необхідні лише перемоги. Який настрій у команди? Чи готові хлопці перемагати?

- Для нас важливо продемонструвати хорошу і якісну гру. Якщо нам це вдасться то й результат буде позитивним. Звісно, ми налаштовуємося на майбутні матчі. Ситуація в нашій групі така, що всі команди високого рівня. Тому тут все залежить лише від нас. Матч в Черкасах з Ісландією ми маємо провести на хорошому рівні.

- Говорячи про перший матч відбору, у якому збірна України поступилася македонцями, як гравці сприйняли програш? Що ви сказали їм після матчу? І, як вважаєте, чи змогли вони оговтатися після цього?

- Для нас дуже важливим є той факт, що хлопці дійсно хотіли виграти той матч. Були і гарні атаки, і моменти для взяття воріт. Якщо брати гру загалом, то нічийний рахунок був би більш справедливим. Але це гра, це футбол – македонці виграли. Звичайно, ми розуміємо, що попереду на нас чекає дев’ять матчів. Ми переглянули й проаналізували наші помилки у тій грі, яких припустилися як в обороні, так і в атаці. Ви знаєте, що програє команда і виграє команда. І головне, щоб футболісти це розуміли. Все одно все залежить від нас. Матч з Ісландією є домашнім, і ми сподіваємося, що на стадіон прийде багато вболівальників. В Черкасах завжди гарно приймають молодіжну збірну.

Читайте также: Сергей Ковалец: "Важно, что игроки демонстрировали большое желание"

- Ісландія захопила лідерство в групі. Чи очікували Ви на такий прорив цієї збірної? Що Ви можете сказати про цю команду?

- Нам цікаво спостерігати за розвитком усіх збірних. І якщо говорити про збірну Ісландії, то в цій країні вже 20 років працює державна програма підтримки футболу. Клімат там досить суворий, тому футболісти займаються в манежах. Прогрес очевидний: їх національна збірна кваліфікувалася на чемпіонат Європи 2016 року. Футбол розвивається там, де є державна підтримка. Ісландська «молодіжка» – команда високого рівня, її футболісти грають в європейських клубах. Тому на нас чекає цікавий матч.

- Наступним після Ісландії буде матч з Францією. Що Ви скажете про цю команду? Можливо, Ви переглядали матч Ісландії з Францією?

- Звичайно, у нашому розпорядженні є багато відео з матчів як Ісландії, так і Франції. Але матч з французами буде після Ісландії, тому і говорити про цього суперника правильно буде після домашньої гри.

Читайте также: Молодіжна збірна: 24 футболісти на матчі з Ісландією та Францією

- Якщо говорити безпосередньо про склад, то очевидно, що має місце певна ротація футболістів. Ви викликаєте чимало нових виконавців. З чим це пов’язано?

- Ми розуміємо, що з трьох команд потрібно зробити одну. І це нормальна ситуація, коли чимало молодих футболістів отримують шанс виступати в Прем’єр-лізі України, і котрі грали на чемпіонаті світу і Європи. У нас банально не вистачає часу на те, щоб команда зігралася. І Данія, і Ісландія, і Македонія провели багато матчів зіграним складом. Ми прагнемо дати хлопцям можливість проявити себе, тим паче вони заслуговують на те, щоб зіграти у футболці збірної. Тому список у нас великий, ми завжди давали розширений список виконавців.

- Виходить, що участь команд у чемпіонаті світу та Європи є корисною в індивідуальному плані, але заважає зіграності цих трьох вікових груп?

- Звичайно. І тут мова йде про інтелект футболістів: як вони сприймають ідеї та саму гру. Молодіжна збірна - це вже трішки інший рівень. У цьому плані потрібна зіграність, а у нас немає часу, щоб зібратися і провести матчі. Тому тут дуже важливе розуміння футболістів. Нам було приємно, що самовіддача і бажання було дуже на високому рівні, і наші футболісти хотіли виграти обидва матчі. Але це вже історія, і нам потрібно рухатися далі.

Читайте также: Отбор к Евро-2017. Македония U-21 - Украина U-21 1:0. Стартовое фиаско

- Перед матчами з Ісландією та Францією чи викликали Ви усіх тих футболістів, яких хотіли бачити у своїй команді? Чи є якісь кадрові проблеми?

- Мабуть всі футболісти, яких ми хотіли бачити, є в цьому списку. Звісно, є ще група футболістів, які претендують на виклик до збірної. Але вони повинні розуміти, що всі свої амбіції потрібно демонструвати на футбольному полі. Потрібно шукати причину в собі – так правильно. І я впевнений в тому, що тренери клубів їм про це кажуть. Перехідний період від юнацького до дорослого футболу досить складний, тому вони повинні терпіти, працювати та чекати свого шансу. І якщо такий шанс випадає, то використовувати його по максимуму.

- Прийняте рішення, що всі матчі відбору «молодіжка» гратиме в Черкасах. Наскільки комфортно ви почуваєтеся в цьому місті? І з якими словами Ви б звернулися до черкаських уболівальників?

- В Україні люблять футбол. А збірна завжди на першому місці. Це команда, якубудуть підтримувати вболівальники у будь-якому місті. Але всім відомо, що УЄФА з міркувань безпеки, дозволяє грати лише в декількох містах України. Віце-президент ФФУ Володимир Лашкул доклав максимум зусиль для того, щоб команди Швейцарії і Німеччини чартерними рейсами змогли дістатися Черкас. Також інша інфраструктура: поле, готелі. Але головне – це чудова емоційна підтримка вболівальників. Тож, користуючись нагодою, ми хочемо запросити глядачів не лише з Черкас, а й з усієї України, відвідати це чудове місто і підтримати збірну України.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме