Олег Кузнецов: "Сподіваюся, на збір приїдуть усі футболісти "Динамо" й "Шахтаря"
^

Олег Кузнецов: "Сподіваюся, на збір приїдуть усі футболісти "Динамо" й "Шахтаря"

813

Олег Кузнецов: "Сподіваюся, на збір приїдуть усі футболісти "Динамо" й "Шахтаря"
Официальный сайт ФФУ

Головний тренер юнацької збірної України, яка 18 березня збереться на перший із п'яти своїх зборів у 2019 році, Олег Кузнецов в коментарі прес-службі ФФУ розповів про робочий план команди, яка також проведе два виїзні товариські матчі з командою Болгарії. Нагадаємо, що свої офіційні матчі ця команда проведе восени, у листопаді, взявши участь у кваліфікаційному раунді Євро-2020 (U-19).

— Олеже Володимировичу, на першому в цьому році зборі ваша збірна повинна була зіграти з Кіпром...

— Усе вірно, просто там склалася цікава ситуація. Один наставник тренує дві збірні, U-18 і U-19, з останньою він пробився до еліт-раунду Євро. Час зборів збігається, тому кіпріоти скасували спаринги з нами. Але претензій ніяких немає, оскільки вони нас попередили заздалегідь. Залишалося два варіанти — Болгарія або Азербайджан. Ми обрали Болгарію.

— Коли відбудуться ці поєдинки?

— 21-го й 23 березня.

— Усіх найсильніших футболістів знову викликати не вдасться?

— На жаль, так. До списку гравців збірної U-19, яка буде виступати в еліт-раунді Євро, потрапили сім виконавців 2001 року народження. Травмовані динамівці Хондак і Михайленко, а Желізко перебуває без ігрової практики, оскільки не хоче продовжувати контракт із "Карпатами". Загалом ми недорахуємося 10-х футболістів.

Читайте также: Андрій Шевченко зустрівся з тренерами молодіжної та юнацьких збірних України

— Нещодавня зустріч головних тренерів збірних вийшла продуктивною у плані узгодження питання щодо запозичення гравців у інших команд?

— Це вже буденна ситуація, яка спостерігається протягом останніх кількох років. Не бачу проблеми в тому, якщо хтось із моєї збірної буде корисний іншому наставнику. Хоча, з іншого боку, я не думаю, що всі ці хлопці зіграють, важкувато їм буде, різниця у віці дається взнаки.

— До старту у кваліфікації чемпіонату Європи у вашої збірної заплановано п'ять зборів. Ви задоволені?

— У принципі, так. Але проблема полягає в тому, що кожного разу доводиться тасувати склад. Сподіваюся, що на найближчий збір приїдуть усі футболісти "Динамо" й "Шахтаря". А от на чотирьох наступних етапах підготовки малоймовірно, що вдасться побачити разом усіх кращих гравців. Хоча мені дуже хотілося б помилятися...

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме