FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Андрій Шевченко зустрівся з тренерами молодіжної та юнацьких збірних України
^

Андрій Шевченко зустрівся з тренерами молодіжної та юнацьких збірних України

2370

Андрій Шевченко зустрівся з тренерами молодіжної та юнацьких збірних України
Денис Руденко, FootBoom.com

Сьогодні, 22-го лютого, наставник національної команди Андрій Шевченко зустрівся з тренерами молодіжної та юнацьких збірних України, інформує прес-служба ФФУ.

Керманич головної команди разом зі своїми помічниками, Олександром Шовковським, Мауро Тассотті та Андреа Мальдерою, ознайомили колег, які працюють із найкращими вітчизняними футболістами молодших груп, із принципами, на яких базується ігрова концепція національної збірної.

Упродовж трьох років роботи у збірній Андрія Шевченка та його тренерського штабу гра команди змінилася, відповідно зазнали відчутних корекцій і вимоги до гравців. Власне, зустріч, ініціатором якої виступив наставник "синьо-жовтих", і була організована для покращення взаємодії тренерів усіх збірних команд.

Упродовж двогодинного спілкування всі учасники отримали важливу для себе інформацію. Формат зустрічі - дискусійний, відтак колеги по цеху обмінялися думками щодо ігрових моделей та принципів роботи із гравцями. Після завершення дискусії її учасники жваво ділилися враженнями від почутого, що є наочним підтвердженням зацікавленості наставників у робочому процесі.

- Такий формат зустрічі дуже цінний, штаб національної команди, тренери "молодіжки" та всіх юнацьких команд мають бути в постійному контакті. Сьогодні ми розглянули різноманітні нюанси ігрового розвитку, отримали чимало інформації щодо гравців і планів їхніх команд. З іншого боку, наші колеги з молодших збірних можуть завжди розраховувати на нашу допомогу в налагодженні ігрової концепції. Вийшла цікава, продуктивна зустріч, яка дала інформацію для подальшого розвитку, - зазначив Андрій Шевченко.

Читайте также: Руслан Ротань: "Назначение в "молодежку" стало для меня шоком"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения