ФФУ передала учасникам АТО 20 квартир у Дніпропетровську
^

ФФУ передала учасникам АТО 20 квартир у Дніпропетровську

321

ФФУ передала учасникам АТО 20 квартир у Дніпропетровську
Фото - prosport-ru.tsn.ua

У вівторок, 6 жовтня, відбулося засідання Виконавчого комітету ФФУ.

На ньому було розглянуто низку робочих питань. Зокрема, Виконком затвердив зміни та доповнення до організаційної структури федерації. Запропоновані корективи спрямовані на поліпшення існуючої системи управління. Йдеться, насамперед, про такі напрямки роботи ФФУ: аналітичної, науково-методичної з розвитку футболу, організації заходів безпеки до, під час, та після проведення футбольних матчів, боротьби з різноманітними зловживаннями під час проведення змагань, посилення фінансової дисципліни та впровадження новітніх IT-технологій в роботу ФФУ.

Читайте также: Футбольний десант ФФУ у зоні АТО

Виконуючи постанову Виконкому від 17 квітня 2015 року, було вирішено безоплатно передати учасникам АТО 20 квартир у Дніпропетровську, що знаходяться за адресою Проспект Миру, 19, і перебувають у власності ФФУ та Міністерства оборони України. Шляхом укладання Договору пожертви нерухомість буде розподілено між військовослужбовцями АТО, у тому числі – пораненими, а також сім’ями загиблих бійців.

Члени Виконкому ознайомилися також з висновком Комітету професіонального футболу про доцільність перегляду регламентних норм щодо кількості замін у змаганнях Прем’єр-ліги U-19 і погодилися із запропонованим футбольними клубами обмеженням у кількості п’яти осіб.

теги: АТО
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме