Футбольний десант ФФУ у зоні АТО
^

Футбольний десант ФФУ у зоні АТО

386

Футбольний десант ФФУ у зоні АТО
Фото - prosport-ru.tsn.ua

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко разом із прославленими футболістами минулого та працівниками ФФУ надали моральну підтримку місцевим мешканцям та українським військовим у зоні АТО.

Візит до школи

Перший візит футбольна делегація здійснила у школу №58, що у селищі Талаківка поблизу Маріуполя: цей навчальний заклад постраждав від обстрілів сепаратистів 9 серпня. Звернувшись до школярів і викладацького складу, президент ФФУ побажав мирного майбутнього для дітей, яке мають забезпечити дорослі.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту та тижня футболу УЕФА директор школи Зоя Семененко, а також учитель фізкультури Альберт Семченко були відзначені почесними грамотами ФФУ. Крім цього, вчитель фізкультури отримав із рук президента федерації набір для проведення уроку футболу (ігрову форму, фішки, маніжки, навчальну літературу для проведення тренувань). Закликаючи займатися футболом і хлопців, і дівчат, Андрій Павелко подарував по набору м’ячів і для одних, і для інших, символічно запросивши для отримання сіток з ігровими сферами учня молодшої школи та старшокласницю.

На завершення зустрічі діти залюбки фотографувалися з відомими гостями, серед яких - зірки футболу Олег Саленко, Василь Рац, Іван Яремчук, Сергій Ковалець.

Підтримка поранених

Потім Андрій Павелко навідався до Лікарні медичної швидкої допомоги Маріуполя, яка у нинішні часи стала військовим госпіталем. Головний лікар Сергій Орлеанський зазначив, що за час проведення АТО у медичному закладі була надана допомога понад 4 тисячам поранених військовослужбовців. Футбольні гості побажали нашим воякам швидшого одужання та повернення до мирного життя, з яким неодмінно асоціюється саме футбол.

Вояки отримали із рук президента ФФУ футбольні сувеніри, зокрема м‘ячі, на яких одразу ж розписалися присутні легенди футболу.

Прикордонний загін та польова кухня

Насичений день у Маріуполі продовжився футбольним матчем збірної ФФУ з командою прикордонників - учасників АТО, а також візитом федераційної команди до оперативно-бойової прикордонної комендатури «Мостиська-1», що нині дислокується на околиці Маріуполя, у селищі Сартана. Ознайомившись з умовами служби й проживання вояків, зробивши спільне фото на пам'ять, та залишивши на згадку про свій візит сувеніри і автографи, футбольні візитери були запрошені на вечерю у польових умовах. Борщ та солдатська каша смакують по-особливому поблизу лінії фронту.

Прощаючись з українськими вояками, Андрій Павелко пообіцяв, що цей візит аж ніяк не останній:

- Федерація футболу України й надалі підтримуватиме Українське військо та мешканців окупованих територій. Ми єдина нація, єдина країна і ми маємо бути разом завжди, а тим більше у такий складний час.

теги: АТО
Оцените
Поделитесь
gorilla
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме