Match odds 665123
FootBoom ⚽ Национальная сборная Украины Олександр Денисов: "Дев'ятого серпня виконком УАФ повинен призначити нового головного тренера збірної України"
^

Олександр Денисов: "Дев'ятого серпня виконком УАФ повинен призначити нового головного тренера збірної України"

1201

Олександр Денисов: "Дев'ятого серпня виконком УАФ повинен призначити нового головного тренера збірної України"
Фото - Виктора Перегняка

Директор каналів "Футбол 1/2/3" Олександр Денисов поділився інформацією з приводу контракту Андрія Шевченка зі збірною України. Сьогодні головний тренер національної команди на своїй сторінці в Instagram оголосив про те, що у нього завершився контракт з УАФ.

- Це не відставка. Шевченко теж не говорив, що він не хоче продовжувати контракт. Просто так вийшло, що угода підійшла до кінця і все, тут виникла пауза. У збірної України буде новий тренер. За моєю інформацією, дев'ятого серпня виконком УАФ повинен призначити нового головного тренера національної команди, - розповів Денисов в ефірі "Великого футболу".

Читайте также: "Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику" - Андрій Шевченко оголосив про завершення контракту з УАФ

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения