Match odds 448489
FootBoom ⚽ Национальная сборная Украины "Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику" - Андрій Шевченко оголосив про завершення контракту з УАФ
^

"Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику" - Андрій Шевченко оголосив про завершення контракту з УАФ

3213

"Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику" - Андрій Шевченко оголосив про завершення контракту з УАФ
Фото - Getty Images

Андрій Шевченко на своїй сторінці в Instagram оголосив про завершення контракту з УАФ.

"Сьогодні добіг кінця мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п’ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол. Я вдячний президентові і виконкому УАФ за надану можливість попрацювати зі збірною України, вдячний кожному гравцеві, кожній людині хто допомагав і був причетний до команди.

Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику.

Разом нам вдалося показати, що наш футбол може бути конкурентним, результативним і цікавим. З вірою в Україну", - написав Шевченко.

Нагадаємо, що під керівництвом Андрія Шевченка збірна України вийшла у фінальну частину Євро-2020, де дісталась четвертьфінальної стадії турніру.

Читайте також: Алекс Великих: "Вместо возможной витрины, Евро стало лишь подтверждением тезиса о хрупкости здоровья Цыганкова"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения