Match odds 475705
FootBoom ⚽ Турниры Чемпионат Украины Олександр Поворознюк: "Зайшов у кочегарню, начепив порвану фуфайку і проїхав на таксі 14 постів, щоб довезти 2 мільйони доларів"
^

Олександр Поворознюк: "Зайшов у кочегарню, начепив порвану фуфайку і проїхав на таксі 14 постів, щоб довезти 2 мільйони доларів"

2868

Олександр Поворознюк: "Зайшов у кочегарню, начепив порвану фуфайку і проїхав на таксі 14 постів, щоб довезти 2 мільйони доларів"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк розповів історію про те, як на нього робили засідку.

"Потрібно було перевезти 2 мільйони доларів з одного місця в інше. Але багато людей хотіли, щоб ці гроші, включно зі мною, в кінцевий пункт не доїхали.

Я зайшов у кочегарню, віддав дублянку і шкіряну шапку якомусь працівникові, а сам начепив його порвану фуфайку. Взяв таксі і проїхав 14 постів, ніхто не думав, що я їду в цій машині. Так і довіз ці гроші. Доїхав і мені почали розповідати, що я повинен поділитися бізнесом. У них 4 машини, сумарно близько 20 осіб, а я один.

Довелося дістати гранату, висмикнути чеку і сказати: "Все те що наше - наше, не дозволю нікому забрати". Розвернувся і пішов.

Йшов і знав, що будуть стріляти в спину, але чомусь не стрельнули", - розповів Поворознюк в ефірі каналу "Бомбардир".

Читайте также: "Навіщо мені їхати в ресторан, якщо тут все включено? " - Поворознюк про відкриття офісу "Інгульця" в Києві

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения