Match odds 946934
FootBoom ⚽ Турниры Vbet Лига "Навіщо мені їхати в ресторан, якщо тут все включено? " - Поворознюк про відкриття офісу "Інгульця" в Києві
^

"Навіщо мені їхати в ресторан, якщо тут все включено? " - Поворознюк про відкриття офісу "Інгульця" в Києві

3355

"Навіщо мені їхати в ресторан, якщо тут все включено? " - Поворознюк про відкриття офісу "Інгульця" в Києві
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк прокоментував для Footboom відкриття в Києві представницького офісу клубу з Петрово.

"Те, що відкрили свій офіс в Києві? Ну якщо треба приїжджати і вести з кимось переговори, то навіщо мені їхати в ресторан, якщо є офіс, де я буду зустрічатися з людьми і де, як то кажуть, все включено?

Ось зараз приїхав, поспілкувався з Шаблієм (футбольний агент Вадим Шаблій - Прим.), поїхав. Навіщо сидіти десь, якщо тут є всі необхідні умови?" - сказав Олександр Григорович.

Нагадаємо, свій стартовий матч у новому сезоні УПЛ "Інгулець" зіграє 24 липня на виїзді проти "Шахтаря", початок - о 19:30.

Читайте также: Поворознюк пропонував передати "Руху" виплачені "Інгульцем" штрафи, щоб клуб міг домовитися з "Ареною Львів"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения