Олександр Рябоконь: "У Паста не дуже серйозні проблеми, пов’язані зі спиною"
^

Олександр Рябоконь: "У Паста не дуже серйозні проблеми, пов’язані зі спиною"

268

Олександр Рябоконь: "У Паста не дуже серйозні проблеми, пов’язані зі спиною"
Фото - Виктора Перегняка, FootBoom

Головний тренер "Десни" Олександр Рябоконь, який став найкращим наставником 16-го туру по версії FootBoom, розповів, чому у матчі із "Олександрією" не грав голкіпер Євген Паст.

- Литовка не підвів, рятував, хоча до цього у нього було мало ігрової практики. Щодо Паста, то в нього, гадаю, не дуже серйозні проблеми, пов’язані зі спиною. Буквально за пару годин до матчу стало зрозуміло, що сьогодні він не зможе зіграти. Але Литовка не підвів.

– Ви неодноразово казали, що головне завдання на першому етапі – потрапити у першу шістку, й для цього потрібно 30 балів. Як раз сьогодні "Десна" набрала 30-те очко. Тож чи можна сказати, що команда вже виконала завдання та гарантувала собі місце у першій шістці?

– Я не рахував, але якісь теоретичні шанси є, щось нас хтось наздожене. Хоча в останні кілька років 30 очок вистачало для потрапляння у першу шістку. Тому, можна сказати, рубіж гросмейстерський. Солідна цифра.

– Чи немає ще думок про відпустку?

– Якщо ми зараз будемо думати про відпустку, то розслабимося та буде важкувато. Тому наразі всі думки про чудове місто Львів, де на нас чекає така серйозна команда як "Карпати". Отже, продовжуємо підготовку. А після 15 грудня будемо думати про відпочинок, - приводить слова Рябоконя пресслужба "Десни".

Читайте также: Олександра Рябоконя визнано кращим тренером 16-го туру Favbet Ліги

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме