Віце-президент "Ворскли" Олег Лисак: "Завдання - брати очки до нового року"
^

Віце-президент "Ворскли" Олег Лисак: "Завдання - брати очки до нового року"

294

Віце-президент "Ворскли" Олег Лисак: "Завдання - брати очки до нового року"
Фото - ФК "Ворскла"

Віце-президент "Ворскли" Олег Лисак розповів про ситуацію в команді і роботу з колишнім тренером Віталієм Косовським.

"Вдячний Косовському за виконану роботу. Тренера можна судити лише за результатами, але потрібно говорити і про інше. Обсяг роботи і те, як ми змінили структуру клубу, починаючи з січня, це і прізвища, які є на футбольному полі. Це і його робота. Потрібна пауза, всім потрібно охолонути. Якби ми зараз в рамках того, що запланували з молоддю, набрали на 5-6 очок більше в турнірній таблиці, зовсім не було б цих змін.

У Косовського є і плюси й мінуси. Він дуже упертий, активно вірить в те, що робить. Він вірив у те, що робить, з огляду на досвід в "Динамо", особливості тренувального процесу. Десь це не спрацювало на рівні досвідчених футболістів.

Ми не планували ці зміни. Ключовий момент, чому вибрали Максимова, у нього є досвід виходу з таких ситуацій. Список був дуже великий.

У нас підписаний контракт до кінця сезону. Як можна від тренера за два тижні вимагати якихось результатів? Це неможливо. Але зараз для нас найважливіше - результат. Завдання - брати очки до нового року", - сказав Лисак в ефірі програми "Футбольний формат".

Читайте также: Юрий Максимов: "Сказал Косовскому: "Ты извини, что я твою комнату занял"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
07 декабря