Главная Украинские Favbet Лига Сергій Логінов: "Маріуполю" подобається грати у сучасний футбол"
^

Сергій Логінов: "Маріуполю" подобається грати у сучасний футбол"

290

Сергій Логінов: "Маріуполю" подобається грати у сучасний футбол"
Официальный сайт "Днепра-1"

Гравець "Дніпра-1" Сергій Логінов на відкритому тренуванні команди розповів про підготовку до матчу з "Маріуполем", який відбудеться 20 жовтня (початок – о 14:00), інформує прес-служба клубу.

— Сергій, як команда готується до гри у Маріуполі?

— Ми дуже плідно готуємося до цього матчу, відпрацьовуючи усі нюанси на тренуваннях, як саме ми повинні діяти проти маріупольців. Це все ми робимо і на тактичних заняттях.

— Що скажеш взагалі про суперника?

— У них достатньо непогана гра. Їм подобається грати у сучасний футбол, контролюючи м’яч. Вважаю, що цей матч буде цікавим.

— Не так давно ви грали проти "Маріуполя" контрольний матч у Придніпровську. Чи є після цієї гри якісь думки про суперника, або там все ж таки діяв експериментальний склад?

— В контрольному матчі і ми, і "Маріуполь" переслідували власні цілі. В тому матчі суперник надавав більше можливостей зіграти тим, хто отримує не так багато ігрового часу в офіційних поєдинках, адже у них було багато відсутніх збірників. Але у них є власна структура гри, від якої маріупольці не відходили навіть у товариському матчі. І тоді вони намагалися контролювати м’яч, не бити його просто так вперед, а діяли через короткі та середні передачі.

Читайте также: Сергій Логінов: "Будемо грати на перемогу, адже хочемо пройти далі у Кубку України"

— У суперника в нападі діють молоді, швидкі виконавці. Що дніпряни можуть цьому протиставити, тим більш у гостьовому поєдинку?

— Проти швидких гравців треба діяти більш щільно, так що тут немає нічого нового.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме