Сергій Логінов: "Будемо грати на перемогу, адже хочемо пройти далі у Кубку України"
^

Сергій Логінов: "Будемо грати на перемогу, адже хочемо пройти далі у Кубку України"

295

Сергій Логінов: "Будемо грати на перемогу, адже хочемо пройти далі у Кубку України"
Официальный сайт "Днепра-1"

Захисник "Дніпра-1" Сергій Логінов в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від переможного матчу 8-го туру чемпіонату України проти "Карпат" (2:0), та очікуваннями від поєдинку Кубка України.

- Сергій, перше запитання: як самопочуття? Все ж таки у грі було багато жорсткої боротьби, і тобі лікарі надавали допомогу.

— Відчуваю себе добре. Головне, що перемогли і нарешті зіграли на нуль у захисті.

— Що було найскладнішим?

— Складно відокремити якийсь один момент. Важко було після матчу в Олександрії зібратися і показати якісну гру. Я вважаю, що ми показали якісний футбол, і завдяки цьому ми і перемогли.

— Попереду у команди дуже важкий відрізок: "Агробізнес", "Динамо", "Шахтар". Вистачить команді сил?

— Такий вже у нас календар, і ми до цього готувалися. Наступного дня після матчу з "Карпатами" у нас було відновлення, а далі будемо готуватися до подальших матчів.

— Команда традиційно буде ставити перед собою серйозні завдання у Кубку України? Або, враховуючи, що попереду ще і матч проти "Динамо", то команда більше буде думками про гру у чемпіонаті?

— Ні, у будь-якому разі ми не будемо їхати у Волочиськ відбувати номер, або берегти сили і грати другим складом. Ми будемо грати на перемогу, адже хочемо пройти далі у Кубку України. Тим більш, що ми у минулі два сезони виходили у півфінал Кубка, і, як професійні футболісти, ставимо перед собою тільки максимальні цілі, і тепер знову хочеться пройти як можна далі в цьому турнірі.

Читайте также: Сергій Логінов: "Ми, можна сказати, самі забиваємо собі голи"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме