Олег Бойчишин: "Мартін Онглу та Карім Йода – це однозначно якість"
^

Олег Бойчишин: "Мартін Онглу та Карім Йода – це однозначно якість"

665

Олег Бойчишин: "Мартін Онглу та Карім Йода – це однозначно якість"
Официальный сайт "Карпат"

Спортивний директор "Карпат" Олег Бойчишин в коментарі прес-службі клубу розповів про новачків команди – Онглу та Йоду, офіційна презентація яких відбулася сьогодні, 28 лютого.

- Мартін та Карім – це однозначно якість. Впевнений, що вони дійсно зможуть нам допомогти і досягти результату. Мартіна Онглу я дивився і за допомогою програми Wyscout і вживу. Все сучасне, що є в футболі – все в ньому. Він той гравець, якого ми шукали. Він володіє всіма рисами і якостями, необхідними для опорника. Карім Йода – це досвід якісного гравця, дриблінг, відчуття голу – маю надію, що він все це продемонструє. У мене особисто є внутрішнє задоволення від тих гравців, яких ми підписали. Головне – це футбольний інтелект. Ми шукали таких гравців, які здатні дати результат вже і зараз.

При цьому не варто забувати про наших вихованців. На перший збір ми залучили десяток хлопців, з нашої школи та Академії. Мене дуже потішило те, як вони виглядали. Звичайно, треба деякий час для переходу в дорослий футбол. Але в наших талантах ми бачимо перспективу. І це не пусті слова – підсумував Олег Бойчишин.

Читайте также: "Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме