Главная Украинские Favbet Лига Олег Бойчишин: "Мартін Онглу та Карім Йода – це однозначно якість"
^

Олег Бойчишин: "Мартін Онглу та Карім Йода – це однозначно якість"

1076

Олег Бойчишин: "Мартін Онглу та Карім Йода – це однозначно якість"
Официальный сайт "Карпат"

Спортивний директор "Карпат" Олег Бойчишин в коментарі прес-службі клубу розповів про новачків команди – Онглу та Йоду, офіційна презентація яких відбулася сьогодні, 28 лютого.

- Мартін та Карім – це однозначно якість. Впевнений, що вони дійсно зможуть нам допомогти і досягти результату. Мартіна Онглу я дивився і за допомогою програми Wyscout і вживу. Все сучасне, що є в футболі – все в ньому. Він той гравець, якого ми шукали. Він володіє всіма рисами і якостями, необхідними для опорника. Карім Йода – це досвід якісного гравця, дриблінг, відчуття голу – маю надію, що він все це продемонструє. У мене особисто є внутрішнє задоволення від тих гравців, яких ми підписали. Головне – це футбольний інтелект. Ми шукали таких гравців, які здатні дати результат вже і зараз.

При цьому не варто забувати про наших вихованців. На перший збір ми залучили десяток хлопців, з нашої школи та Академії. Мене дуже потішило те, як вони виглядали. Звичайно, треба деякий час для переходу в дорослий футбол. Але в наших талантах ми бачимо перспективу. І це не пусті слова – підсумував Олег Бойчишин.

Читайте также: "Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения