"Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду
^

"Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду

1124

"Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду
Официальный сайт "Карпат"

"Карпати" сьогодні, 28-го лютого на заміській базі клубу у Брюховичах офіційно представили двох новачків – камерунського півзахисника Мартіна Онглу та французького вінгера Каріма Йоду. Гравці розповіли про своє перебування в "Карпатах" та цілі у новій команді.

- Я радий, що знаходжуся тут, тому зроблю все можливе, щоб якнайшвидше адаптуватися і допомогти команді впоратися із поставленими завданнями. Думаю, на нас чекає хороший сезон. У неділю в команди дуже відповідальна гра і я б хотів показати себе з найкращої сторони – поділився Карім Йода.

- Тепер я футболіст "Карпат" і перше завдання, яке ставлю перед собою – це влитися в колектив і допомогти команді. Нас добре прийняли, тому я комфортно себе тут почуваю. "Карпати" – хороша команда з якісними виконавцями та досвідченим тренерським штабом. Думаю, це те місце, де футболіст може прогресувати. Ми будемо наполегливо працювати і, надіюсь, що своєю присутністю допоможемо вивести команду на вищі позиції – запевнив камерунець Онгла.

"Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду - изображение 1"Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду - изображение 2

Читайте также: Новачок "Карпат" Мартін Онгла - про гру проти "Динамо", пораду від Мессі та незабитий гол "Реалу"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме