Главная Украинские Favbet Лига "Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду
^

"Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду

2286

"Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду
Официальный сайт "Карпат"

"Карпати" сьогодні, 28-го лютого на заміській базі клубу у Брюховичах офіційно представили двох новачків – камерунського півзахисника Мартіна Онглу та французького вінгера Каріма Йоду. Гравці розповіли про своє перебування в "Карпатах" та цілі у новій команді.

- Я радий, що знаходжуся тут, тому зроблю все можливе, щоб якнайшвидше адаптуватися і допомогти команді впоратися із поставленими завданнями. Думаю, на нас чекає хороший сезон. У неділю в команди дуже відповідальна гра і я б хотів показати себе з найкращої сторони – поділився Карім Йода.

- Тепер я футболіст "Карпат" і перше завдання, яке ставлю перед собою – це влитися в колектив і допомогти команді. Нас добре прийняли, тому я комфортно себе тут почуваю. "Карпати" – хороша команда з якісними виконавцями та досвідченим тренерським штабом. Думаю, це те місце, де футболіст може прогресувати. Ми будемо наполегливо працювати і, надіюсь, що своєю присутністю допоможемо вивести команду на вищі позиції – запевнив камерунець Онгла.

"Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду - изображение 1"Карпати" офіційно представили новачків – Мартіна Онглу та Каріма Йоду - изображение 2

Читайте также: Новачок "Карпат" Мартін Онгла - про гру проти "Динамо", пораду від Мессі та незабитий гол "Реалу"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения