Главная Украинские Favbet Лига Орест Кузик: "Завжди приємно відбирати очки в таких сильних команд, як "Шахтар"
^

Орест Кузик: "Завжди приємно відбирати очки в таких сильних команд, як "Шахтар"

1734
Орест Кузик: "Завжди приємно відбирати очки в таких сильних команд, як "Шахтар"
Фото - footboom.com

У неділю в рамках 15-го туру УПЛ у Києві зустрінуться "Карпати" і "Сталь", команди, які минулого тижня ідентично, внічию 1:1, завершили свої поєдинки. Суперниками львів’ян і кам’янців були "Динамо" і "Шахтар", відповідно. Уродженець Львова Орест Кузик розповів про двобій із чемпіоном та очікування від майбутнього протистояння з "Карпатами".

– Налаштовуємося на серйозну гру з "Карпатами", – запевняє один з лідерів "Сталі". – Кожен з гравців дивився і аналізував для себе попередній поєдинок львів’ян з "Динамо". Помітно, що команда грає у хороший футбол, тому і очікуємо якісного і бойового поєдинку в неділю. З "Карпатами" у нас завжди виходять такі бойові ігри. Найбільше хочемо досягнути позитивного результату. Зараз львів’яни знаходяться у нижній частині турнірної таблиці, тому і сприймаємо їх, як свого конкурента. Хочемо набирати якнайбільше очок і підійматися вверх.

– Нічия з "Шахтарем" додала вам позитивного настрою і стане певним імпульсом при підготовці до гри з "Карпатами"?

– Звичайно, в психологічному плані це нам допомогло. З’явилися позитивні емоції. Завжди приємно відбирати очки в таких сильних команд, як "Шахтар". Але у нас нічого не змінюється – ми як налаштовувалися серйозно на кожну гру, так і продовжуємо це робити. Працюємо у звичайному режимі, проходимо тижневий цикл і очікуємо на зустріч з "Карпатами".

– Ви успішно зіграли з "Шахтарем", а "Карпати" провели хороший матч з "Динамо". Переглядали гру двох нечужих для вас команд?

– Львів’яни теж грали з дуже хорошим суперником. У них, напевно, також хороший настрій і вони отримали багато позитивних емоцій. Думаю, "Карпати" їхатимуть на гру з нами за перемогою, тому сподіваюся, що це буде дуже цікавий матч для вболівальників. В поєдинку з "Динамо" вони грали другим номером, адже у киян такий стиль. У всіх інших турах "Карпати" показували хорошу гру. Ми розберемо їхні матчі, зробимо висновки, а тренерський штаб вкаже на сильні і слабкі сторони суперника.

– Ви народилися у Львові і свого часу займалися в "Карпатах". Ця гра буде особливою для вас?

– Можна і так сказати. Це команда, у якій я виховувався до певного віку. Вона представляє моє рідне місто. Тому хочеться досягти позитивного результату, перемогти і продемонструвати класну гру.

– Ви підтримуєте відносини зі знайомими вам футболістами у складі "Карпат"?

– Практично з усією командою я перебуваю в хороших відносинах (усміхається). Знаю багатьох хлопців, з якими спілкуюся по сьогодні.

– Для Ніколая Костова недільна гра, мабуть, буде теж особливою.

– На даний момент жодних розмов на цю тему не було. Продовжуємо готуватися, як і до кожного суперника. Можливо, безпосередньо перед грою тренер дасть особливі настанови. Наше завдання – виконати вказівки тренера.

– З приходом болгарського фахівця в команді багато змінилося?

– Зміни відчуваються. Ніколай Костов вимагає, щоб ми завжди грали першим номером, незалежно від суперника. Звичайно, з "Шахтарем" важко грати у такому стилі, але проти інших команд ми повинні контролювати гру. Тренувальний процес у нас дуже цікавий, все відбувається з м’ячем. Ми хочемо показувати класний футбол і підійматися в турнірній таблиці.

Читайте также: Альберто Еспаріс очолить селекційну службу "Карпат"

Оцените
Поделитесь
Источник: ФК "Карпати"

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме