Главная Украинские Favbet Лига Альберто Еспаріс очолить селекційну службу "Карпат"
^

Альберто Еспаріс очолить селекційну службу "Карпат"

3128
Альберто Еспаріс очолить селекційну службу "Карпат"
fckarpaty.com

Відомий іспанський фахівець Альберто Еспаріс очолить селекційну службу "Карпат". Протягом своєї кар’єри Альберто працював на різних посадах у "Валенсії", "Тенеріфе", "Ов’єдо" та "Сельті". Тепер він передасть свій досвід львівському клубу. Про методи та специфіку своєї робити іспанець розповів офіційному сайту.

Переїзд в Україну сприймаю як новий виклик в своїй кар’єрі. Спостерігаючи за українськими футболістами, я побачив серйозну проблему – молоді і талановиті вихованці українських клубів переїжджають до сильнішого європейського чемпіонату, але закріпитися чи тріумфувати вдається далеко не всім. Отже, моє основне завдання в Україні – з'ясувати причини такої ситуації, а також запропонувати шляхи її виправлення".

В Іспанії я працював на різних посадах, у тому числі і з восьмирічними дітьми, і з молодими гравцями, і з топ-футболістами Прімери. Радію, що мав можливість бути частиною великої "Валенсії" на початку 2000-их років. Основна частина моєї роботи полягала в аналізі та опрацюванні отриманої інформації. Від цього залежало, наприклад, чи варто дати команді вихідний чи, навпаки, навантажити додатковою роботою. З часом я створив спеціальну комп’ютерну програму, на основі якої можна отримати дуже цікаву та корисну інформацію".

"Не можна сперечатися з тим, що рушійна сила сучасного футболу знаходиться в Іспанії. Треба перебирати те, що добре працює, те, що вже себе зарекомендувало. Зараз в Іспанії справді є чого повчитися. Зокрема в організації футбольної роботи та різноманітних департаментів.

"Я – нова людина для "Карпат". Можливо, свіжий погляд дозволить побачити те, на що раніше не звертали увагу. Шукатиму причину, а також, паралельно, допоможу Даріо Друді та Сергію Зайцеву у трансферній роботі. Зараз я дуже уважно слідкував за "Карпатами" і розумію, що команді необхідне підсилення для серйозного стрибка вперед. Тож загалом можна сказати, що моє завдання – підсилення спортивної частини клубу: від школи до першої команди".

"Звісно, я розумію, що проблема, корінь якої я шукатиму, може критися на ментальному, психологічному чи навіть генетичному рівні. Такими є реалії, але футбол насправді ж однаковий всюди, в кожній крані. Просто в Іспанії, Китаї чи Україні за футболом стоїть певний культурний аспект. І щоб отримати бажаний результат інколи достатньо просто переконати гравця відсунути в сторону оцей аспект повністю чи частково, – підсумував Альберто Еспаріс.

Читайте также: Судейские назначения на 15-й тур Премьер-лиги

Оцените
Поделитесь
Источник: ФК "Карпати"

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме