FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олександр Кобахідзе: "Ми робимо свою справу, виходимо і забиваємо"
^

Олександр Кобахідзе: "Ми робимо свою справу, виходимо і забиваємо"

896
Олександр Кобахідзе: "Ми робимо свою справу, виходимо і забиваємо"
Фото - fcvolyn.net

Грузинський легіонер «Волині» Александер Кобахідзе в матчі проти «Металурга» відмітився дублем. Після матчу Коба розповів про свої відчуття від поєдинку:

- Буває у футболі і таке – 9:1. Дуже молоді хлопці в Запоріжжі, багато помилялися. А ми практично всі моменти свої використовували. Так, дуже неприємний результат для суперника. Але в них молоді хороші хлопці , в них хороше майбутнє.

- Віталій Володимирович сказав після гри із «Шахтарем», що мусите забити 10 голів. Виходить, що не виконали завдання?..

- Ну, виходить, що ні (посміхається). Але головне, що виграли. Добре, що так багато забили, але найголовніше, що взяли три очки.

Читайте также: Игорь Кочетов рассказал об аномальных ставках на матч "Волынь" - "Металлург"

- Не шкода було суто по-футбольному молодих гравців «Металурга»?

- Якраз суто по-людськи трохи шкода. Але ж ви нас також зрозумійте – ми, футболісти, виходимо грати і забивати. Німеччина ж не припинила забивати бразильцям на чемпіонаті світу? Ми робимо свою справу, виходимо і забиваємо.

- Від сьогодні ви вже тримаєте у думках гру із «Дніпром». Для багатьох футболістів «Волині» це буде дуже принциповий поєдинок?

- Ви маєте на увазі орендованих? Багато разів вже питалися про це. Але, якщо чесно, для мене особисто всі матчі важливі. Якоїсь особливої принциповості немає. Просто вийду і робитиму все, щоб досягнути позитивного результату.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения