FootBoom ⚽ Турниры Чемпионат Испании "Валенсія" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Валенсія" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса

1378

"Валенсія" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу 30-го туру чемпіонату Іспанії між "Валенсією" та мадридським "Реалом" відомий тележурналіст Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

"Реал", незважаючи на всі його проблеми, все одно фаворит. Хоча й не абсолютний - треба поважати те, що зробив Марселіно в "Валенсії". До того ж це поєдинок на виїзді для "Реалу". Але Зідан готувався конкретно під цей поєдинок і дав відпочити декільком основним своїм гравцям. Можна брати Мадрид з форою "0". Також, вважаю, що обидві команди заб'ють.

Матч 30-го туру чемпіонату Іспанії між "Валенсією" та мадридським "Реалом" відбудеться у Валенсії на стадіоні "Месталья" 3 квітня о 22:30 за київським часом.

Ставка матчу
Чемпіонат Іспанії03.04.19 22:30
Валенсія"Валенсія" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Реал Мадрид"Валенсія" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Фора Реал Мадрид 0
Коефіцієнт: 1.60

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения