FootBoom ⚽ Турниры Чемпионат Испании "Райо Вальєкано" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Райо Вальєкано" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса

1876

"Райо Вальєкано" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу 11-го туру чемпіонату Іспанії між мадридським "Райо Вальєкано" та "Барселоною" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

"Барселона" зараз виглядає дуже солідно, проте я не скажу, що в неї немає недоліків. "Райо" зараз у зоні вильоту, і, як на мене, команда й вилетить у підсумку. Втім, це "ігровичкі", які вміють створювати моменти. Я вважаю, що в цьому матчі доречною буде ставка "Перемога "Барселони" і обидві команди заб'ють". Важко повірити, що каталонці не припустяться жодної помилки.

Матч 11-го туру чемпіонату Англії між Іспанії між мадридським "Райо Вальєкано" та "Барселоною" відбудеться у Мадриді на стадіоні "Тереза Ріверо" 3 листопада о 21:45 за київським часом.

Ставка матчу
Чемпіонат Іспанії03.11.18 21:45
Райо Вальєкано Мадрид"Райо Вальєкано" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Барселона"Райо Вальєкано" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Перемога "Барселони" і обидві команди заб'ють
Коефіцієнт: 1.55

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения