"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування
^

"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування

586

"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування
Официальный сайт "Александрии"

"Олександрія" завершила підготовку до матчу Ліги Європи з "Вольфсбургом". Ввечері, 18 вересня, у німецькому Вольфсбурзі команда Володимира Шарана провела відкрите тренування. Прес-служба клубу пропонує вашій увазі фоторепортаж з заняття "жовто-чорних".

Зазначимо, напередодні відбулася передматчева прес-конференція головного тренера "Олександрії" Володимира Шарана.

Нагадаємо, матч 1-го туру групового етапу Ліги Європи "Вольфсбург" – "Олександрія" відбудеться сьогодні, в четвер, 19 вересня, і розпочнеться о 22:00. Переглянути поєдинок можна на телеканалі "Футбол 2".

"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 1"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 2"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 3"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 4"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 5"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 6"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 7"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 8"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 9"Олександрія" провела у Вольфсбурзі відкрите тренування - изображение 10

Читайте также: "Вольфсбург" - "Олександрія": передматчева прес-конференція Володимира Шарана

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме