"Вольфсбург" - "Олександрія": передматчева прес-конференція Володимира Шарана
^

"Вольфсбург" - "Олександрія": передматчева прес-конференція Володимира Шарана

663

"Вольфсбург" - "Олександрія": передматчева прес-конференція Володимира Шарана
Официальный сайт "Александрии"

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран поспілкувався із журналістами напередодні матчу 1-го туру Ліги Європи із "Вольфсбургом".

- Ми довго чекали початку групового етапу Ліги Європи. І ми дуже раді, що у нас в суперниках такі команди, як "Вольфсбург", "Сент-Етьєн". Це неймовірний успіх для нашої команди - потрапити в груповий етап. Сьогодні ми прогулялися по місту, нам все сподобалося. Місто заслуговує на похвалу, але головне - це настрій на гру, ми приїхали сюди грати.

Переглянули всі поєдинки "Вольфсбурга" в цьому сезоні, всі чотири гри в Бундеслізі і один товариський матч. Команда дійсно дуже високого рівня. Брекало, Арнольд, Вегхорст - це дуже сильні футболісти.

"Вольфсбург" дуже добре грає на контратаках - швидкість, техніка. У завтрашньому поєдинку, звичайно, фаворитом вважається "Вольфсбург". Але знаючи характер "Олександрії", ми зробимо все можливе, щоб настрій у суперника був не таким хорошим, як очікують гравці, тренери та вболівальники "Вольфсбурга".

Чи буде перевагою те, що головний тренер "Вольфсбурга" тільки влітку прийняв команду? Гра покаже, але маючи такий арсенал гравців... Виходячи з переглянутих матчів, можна сказати, що у них є розуміння на футбольному полі. Так що не думаю, що термін перебування Гласнера в клубі зіграє якусь важливу роль.

Читайте также: "Александрия" с опозданием прибыла в Германию на матч с "Вольфсбургом"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме