Олег Ящук: "Я відкритий до всіх пропозицій"
^

Олег Ящук: "Я відкритий до всіх пропозицій"

641
Олег Ящук: "Я відкритий до всіх пропозицій"
Фото - cerclebrugge.be

Український нападник «Серкль Брюгге» Олег Ящук підбив підсумки 2012 року.

— Дуже радий чути, що ви ще не забули українську, все-таки вже 16 років виступаєте за кордоном! А, по-друге, попрошу розповісти детальніше про 2012-й: як він минув особисто для вас?

— Дякую, теж тішуся, що не забуваєте! А щодо року, який минає… Скажімо так: почався він непогано, адже я й грав удосталь, і нарешті підкорив позначку «100» у графі забитих за кар’єру м’ячів, увійшовши до «Клубу Блохіна». Але закінчувався рік невдало: з приходом нового наставника я взагалі перестав грати, команда не досягала прийнятних результатів — ми в чемпіонаті наразі останні… Отож, маючи чинний контракт до червня наступного року, розглядаю нині варіанти зміни клубу. Знайду — мене тут не затримуватимуть.

— Бажання пограти саме в Україні є?

— (Усміхається). Я відкритий до всіх пропозицій, але з України їх, на жаль, поки немає.

— Як у Бельгії ставляться до Нового року?

— Це свято, яке, мабуть, не залишається поза увагою ніде. Проте в Україні йому віддають особливу шану, а в Бельгії ажіотаж не дотягує (усміхається).

— А ви де відзначатимете прихід Нового календарного?

— У Бельгії. Маю всього кілька днів відпочинку, адже 3 січня в нас розпочинається перший тренувальний збір. Тому на поїздку в Україну, на жаль, просто немає часу.

— Наостанок прийміть наші вітання з найближчими Різдвяними святами!

— Дякую! Від себе хочу передати привіт усім українцям, привітати всіх, хто мене підтримує на відстані й пам’ятає. Хочу побажати всім у новому році добра, й нехай, нарешті, все налагодиться в нашій збірній… Щасти!

теги: Олег Ящук
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме