Виктор Скрипник: "Навесні очолюю другу команду "Вердера"
^

Виктор Скрипник: "Навесні очолюю другу команду "Вердера"

558
Виктор Скрипник: "Навесні очолюю другу команду "Вердера"
Фото - sport-xl.net

Можливо, найкращий лівий захисник України періоду незалежності Віктор Скрипник випромінює оптимізм

— Вікторе Анатолійовичу, то як вам живеться в ситій-заможній «Дойчляндії»?

— Дуже добре. 2012-й розцінюю винятково позитивно; оглядаючись назад, не можу згадати нічого поганого. Побільше би таких років!

— Ого! Дивно таке чути від людини з пострадянського ареалу… Що ж такого хорошого пережили?

— По-перше, в сім’ї — все гаразд (тьху-тьху), по-друге, наступного року йду на підвищення: з ініціативи наставника бременського «Вердера» Томаса Шаафа, навесні очолюю другу команду «зелено-білих»!

— Нічого собі! Радий за вас і пишаюся вашою роботою… Знаєте, наступне моє запитання стосувалося того, чи не хочете, врешті, повернутися до України… Воно, так розумію, відпадає?

— (Якось одразу похмурнівши). Навіщо й куди повертатися? Навіщо змінювати життєвий уклад, який формувався півтора десятиріччя? Моїй сім’ї добре в Німеччині, ми освоїлися тут, діти вчаться в місцевих закладах. А Україна — що? Запрошень у мене немає, як і… «прапазицій», так правильно? (Скрипник спілкувався російською, інколи вставляючи українські слова).

— «Прапазиція»? То ви так над державною мовою кепкуєте?

— Ну що ви! (Сміється). Я — українець, з дитинства, під упливом матері, спілкувався українською. Проте життя так склалося, що в подальшому стикався майже винятково з «великим та могутнім», отож довелося прилаштовуватися.

— Але ж ваш німецький «колега» Володимир Лютий повернувся й хоче в нас працювати. Готовий навіть на другу лігу…

— «У всякого — своя доля, і свій шлях широкий…» — правильно процитував Тараса Григоровича?

— О, йа-йа!

— У кожного — своя життєва історія, тож чинимо відносно неї. Ви ось часто чули про те, щоби нашому тренеру запропонували працювати з другою командою клубу бундесліги?

— Розумію… Тоді давайте хорошу розмову завершимо приємним: незабаром — Новий рік, православне Різдво, а днями було католицьке.

— Тут, у Німеччині, більшим уважається саме друге свято: люди сім’ями збираються, вечеряють, спілкуються. У нас 24-го було так само. А сьогодні спав майже до обіду (розмова відбулася минулого вівторка)! Під Новий рік приїдемо в Україну — це торжество традиційно зустрічаємо вдома, в Дніпропетровську.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме