Главная Украинские Наши за границей Ігор Циганик: "Яремчук мав пропозиції з Англії, Іспанії та Італії, але вирішив зайнятися здоров'ям"
^

Ігор Циганик: "Яремчук мав пропозиції з Англії, Іспанії та Італії, але вирішив зайнятися здоров'ям"

2573
Ігор Циганик: "Яремчук мав пропозиції з Англії, Іспанії та Італії, але вирішив зайнятися здоров'ям"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Журналіст Ігор Циганик розповів у авторській програмі Циганик LIVE, що у форварда "Гента" Романа Яремчука були варіанти піти з команди вже в січні, однак гравець перед Євро-2020 вирішив повністю зняти питання проблем зі здоров'ям.

"З осені Яремчука хвилював голеностоп, але лікарі "Гента" вважали, що можна обмежитися терапевтичним лікуванням. Та й сам Роман відчував, що знаходиться в хорошій формі. Він на уколах відіграв цю половина сезону. Завдання "Гента" - продати гравця, і, звичайно, йому не рекомендувалося лягати на операцію, на довге відновлення. Було ясно, що можна і далі грати на уколах, але тоді, наприклад, про Євро-2020 можна було забути.

Яремчук поспілкувався з тренером збірної України, який сказав, що дуже розраховує на Яремчука на Євро-2020. І було прийнято рішення про операцію. Операція пройшла успішно, але відразу відпала можливість, що він зараз піде. У нього були пропозиції з Англії, Іспанії, Італії. Але коли стало відомо, що буде операція, то стало зрозуміло, що він залишається до кінця сезону.

А після Євро-2020 "Гент" вже можна продати його. Реабілітація триватиме ще місяць, а 5-го березня він повернеться до бігової роботи", - розповів Циганик.

Читайте также: Бельгийские СМИ - о травме Яремчука: "Два месяца без Романа - серьезная проблема для "Гента"

Оцените
Поделитесь
Источник: sport.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме