FootBoom ⚽ Украинские Наши за границей Ігор Циганик: "Яремчук мав пропозиції з Англії, Іспанії та Італії, але вирішив зайнятися здоров'ям"
^

Ігор Циганик: "Яремчук мав пропозиції з Англії, Іспанії та Італії, але вирішив зайнятися здоров'ям"

4177
Ігор Циганик: "Яремчук мав пропозиції з Англії, Іспанії та Італії, але вирішив зайнятися здоров'ям"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Журналіст Ігор Циганик розповів у авторській програмі Циганик LIVE, що у форварда "Гента" Романа Яремчука були варіанти піти з команди вже в січні, однак гравець перед Євро-2020 вирішив повністю зняти питання проблем зі здоров'ям.

"З осені Яремчука хвилював голеностоп, але лікарі "Гента" вважали, що можна обмежитися терапевтичним лікуванням. Та й сам Роман відчував, що знаходиться в хорошій формі. Він на уколах відіграв цю половина сезону. Завдання "Гента" - продати гравця, і, звичайно, йому не рекомендувалося лягати на операцію, на довге відновлення. Було ясно, що можна і далі грати на уколах, але тоді, наприклад, про Євро-2020 можна було забути.

Яремчук поспілкувався з тренером збірної України, який сказав, що дуже розраховує на Яремчука на Євро-2020. І було прийнято рішення про операцію. Операція пройшла успішно, але відразу відпала можливість, що він зараз піде. У нього були пропозиції з Англії, Іспанії, Італії. Але коли стало відомо, що буде операція, то стало зрозуміло, що він залишається до кінця сезону.

А після Євро-2020 "Гент" вже можна продати його. Реабілітація триватиме ще місяць, а 5-го березня він повернеться до бігової роботи", - розповів Циганик.

Читайте также: Бельгийские СМИ - о травме Яремчука: "Два месяца без Романа - серьезная проблема для "Гента"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: sport.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
23 апреля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения