Мирон Маркевич: "Казахстан? Все залежить від багатьох факторів"
^

Мирон Маркевич: "Казахстан? Все залежить від багатьох факторів"

928

Мирон Маркевич: "Казахстан? Все залежить від багатьох факторів"
Фото - Getty Images

Голова Комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич прокоментував для Footвoom чутки, що нібито він веде перемовини з одним із клубів Казахстану.

- Ви хочете мене запитати про Казахстан? Нічого не знаю! Ні з ким із представників казахстанських клубів я не розмовляв.

- А якщо б надійшла пропозиція з Казахстану?

- Навіть не знаю. Все залежить від багатьох факторів. Я не розумію, яка-то може бути команда. Так, я хочу ще попрацювати. Це однозначно. Але говорив вже не раз: хочу прийняти участь у серйозному проекті на зразок "Металіста" чи "Дніпра". Просто кудись їхати, то я вже не в тому віці.

- В Казахстані є серйозні команди? Наприклад, "Шахтар" із Караганди звільнив Костова, під питанням доля Романа Григорчука в "Астані"...

- Що говорити про "Астану", якщо вона пропустила 13 м'ячів від АЗ (Алкмара) в Лізі Європи. Уявляю, що там за команда.

- Не ваш рівень?

- Ну та... Рівень можна зробити, але чи готові президенти на такі кроки. Ви розумієте, для того щоб створити серйозну команду європейського рівня, треба вкласти в неї великі кошти. Наберіть молодих футболістів і вийдіть з ними в фінал єврокубків... Потрібно, щоб люди могли це зробити. А ті, що не можуть, то дайте їм хоч по мільйону в день - сенсу не буде. Тому що в них немає класу.

Читайте также: Мирон Маркевич ведет переговоры с одним из клубов казахстанской премьер-лиги

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме