Match odds 553515
FootBoom ⚽ Наши за границей Мирон Маркевич: "Казахстан? Все залежить від багатьох факторів"
^

Мирон Маркевич: "Казахстан? Все залежить від багатьох факторів"

3195

Мирон Маркевич: "Казахстан? Все залежить від багатьох факторів"
Фото - Getty Images

Голова Комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич прокоментував для Footвoom чутки, що нібито він веде перемовини з одним із клубів Казахстану.

- Ви хочете мене запитати про Казахстан? Нічого не знаю! Ні з ким із представників казахстанських клубів я не розмовляв.

- А якщо б надійшла пропозиція з Казахстану?

- Навіть не знаю. Все залежить від багатьох факторів. Я не розумію, яка-то може бути команда. Так, я хочу ще попрацювати. Це однозначно. Але говорив вже не раз: хочу прийняти участь у серйозному проекті на зразок "Металіста" чи "Дніпра". Просто кудись їхати, то я вже не в тому віці.

- В Казахстані є серйозні команди? Наприклад, "Шахтар" із Караганди звільнив Костова, під питанням доля Романа Григорчука в "Астані"...

- Що говорити про "Астану", якщо вона пропустила 13 м'ячів від АЗ (Алкмара) в Лізі Європи. Уявляю, що там за команда.

- Не ваш рівень?

- Ну та... Рівень можна зробити, але чи готові президенти на такі кроки. Ви розумієте, для того щоб створити серйозну команду європейського рівня, треба вкласти в неї великі кошти. Наберіть молодих футболістів і вийдіть з ними в фінал єврокубків... Потрібно, щоб люди могли це зробити. А ті, що не можуть, то дайте їм хоч по мільйону в день - сенсу не буде. Тому що в них немає класу.

Читайте также: Мирон Маркевич ведет переговоры с одним из клубов казахстанской премьер-лиги

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения