"Дуже прикро, що все так сталось" - Юрій Габовда через травму втратив шанс зіграти в Лізі Європи
^

"Дуже прикро, що все так сталось" - Юрій Габовда через травму втратив шанс зіграти в Лізі Європи

356
"Дуже прикро, що все так сталось" - Юрій Габовда через травму втратив шанс зіграти в Лізі Європи
Czakfoci.hu

Український легіонер угорського Халадаша Юрій Габовда прокоментував "Футбол 24" свої перспективи у новому сезоні.

– За підсумками попереднього сезону твій клуб вилетів з елітного дивізіону чемпіонату Угорщини. Де ти розпочинаєш новий сезон? Вирішив залишитися в Халадаші?

– Після завершення сезону у мене були дві реальні пропозиції з Вищої ліги Угорщини, але я відразу їм відмовив, тому що запрошували не ті клуби, на які я очікував. Напевно, скоріш за все, я залишусь у Халадаші. Ситуація ускладнилась тим, що в одній із товариських ігор проти австрійської команди я отримав ушкодження, яке вибило мене з колії приблизно на півтора-два місяці.

– Що саме трапилось?

– Надірвав бокову медіальну зв'язку коліна. Дуже неприємна травма, але я багато працюю над собою, щоб якомога скоріше повернутись на поле. Важкість цієї травми ускладнює психологічний фактор. Справа в тому, що через два дні після того, як я травмувався, надійшла дуже хороша пропозиція з чемпіонату Угорщини від команди, яка виступає у Лізі Європи (Фехервар, Гонвед або Дебрецен, – Прим.). Це саме те, чого я так чекав. Дуже прикро, що все так сталось...

Залишається тільки терпіти, працювати і повернутись на поле ще сильнішим. Вірю у те, що обов’язково підіймуся на свій рівень і таки здобуду те, про що мрію, реалізую ціль, яку ставлю перед собою.

– Що далі?

– Наразі я у Львові. Проходжу реабілітацію, працюю з персональним тренером і роблю всі необхідні процедури. 22 серпня їду у Київ на заключне обстеження. Сподіваюсь, скоро повернусь на поле.

Цікаво, що тиждень тому отримав ще одну дуже вигідну пропозицію з європейського чемпіонату. Це не Угорщина. Вже домовився про всі умови, думав, що "зростеться". Наступного дня передзвонив їм і попередив, що в мене ось такого роду травма, тож буду повноцінно готовий через місяць. Клуб взяв час на роздуми, ось я й чекаю. До закриття трансферного вікна ще є трохи часу. Хтозна, що може трапитись. Наперед не загадую.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме