Тарас Романчук: "Ніхто в Україні не заборонить мені бути поляком"
^

Тарас Романчук: "Ніхто в Україні не заборонить мені бути поляком"

1561
Тарас Романчук: "Ніхто в Україні не заборонить мені бути поляком"
Фото - jagiellonia.pl

26-річний вихованець волинського футболу Тарас Романчук в інтерв’ю Przeglad Sportowy розповів про свій майбутній статус громадянина Польщі та причини, чому він вирішив отримати місцеве громадянство.

Романчук народився в Ковелі та виховувався в місцевій футбольній школі. Проте на професійному рівні в Україні він не грав. В 2012 році центральний півзахисник переїхав до Польщі, де відразу зарекомендував себе у складі команди Легіоновія, а з літа 2014 року ось вже 3,5 сезони виступає у складі Ягеллонії з Білостоку.

Ще раніше сам гравець розповідав про те, що подав документи не польське громадянство, а тепер очікує на результати.

"Не знаю, коли отримаю громадянство. Може цього й не станеться, але точно знаю, що хочу бути поляком, — розповів Романчук. — Моя бабуся народилась в Польщі в 1939 році, після чого деякий час жила поряд з табором Собібор у часи війни. Я зібрав всі документи, які підтверджують моє польське коріння".

Романчук має не дуже гарні спогади про свої спроби закріпитись в українському футболі. "Я їздив до різних клубів, але ніхто мене не хотів. Я мріяв грати за Волинь. Мені було 19 років, й тренер молодіжної команди хотів мене залишити, але головний тренер сказав, що я погано підготовлений фізично. Тільки в Польщі мене оцінили інакше".

Читайте также: Тарас Романчук: инцидент в матче с "Кяпазом" начал наш защитник

Ще й досі українець Романчук хоче не просто отримати польський паспорт, але й потрапити до збірної.

"Якщо рішення по громадянству буде успішним, то я теоретично можу навіть за збірну Польщі грати. Усвідомлюю, наскільки сильним є склад вашої команди. До того ж я іноземець, тому для отримання шансу потрібно бути вдвічі кращим за гравців збірної".

Романчук говорить, що знає про пункт в законі України, що громадянин може мати тільки одне громадянство "Декому не подобається моє рішення, але найголовніше для мене те що думаю я та мої близькі. Ніхто в Україні не заборонить мені бути поляком".

В найвищому дивізіоні чемпіонату Польщі Романчук зіграв 111 матчів та забив 16 голів. Минулого сезону його команда зайняла друге місце, грала в Лізі Європи, а тепер після 21-го туру займає 4 місце, відстаючи від лідера Легії на 2 очка.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме