Главная Украинские Наши за границей В`ячеслав Чурко: "Відкрив для себе новий футбольний світ"
^

В`ячеслав Чурко: "Відкрив для себе новий футбольний світ"

939
В`ячеслав Чурко: "Відкрив для себе новий футбольний світ"
Фото - boon.hu

Вихованець донецького "Шахтаря" В"ячеслав Чурко підписав контракт з італійським "Фрозіноне", який в минулому сезоні виступав в елітному дивізіоні. Українець вже встиг дебютувати у матчі Кубку Італії проти "Пескари". На Аппеніни наш футболіст переїхав з Угорщини, де на правах оренди захищав кольори "Академії Пушкаша". В елітному угорському ешелоні Чурко провів дванадцять матчів і забив три голи. В"ячеслав Чурко став другим нашим легіонером в італійській першості, адже кольори "Фрозіноне" нині захищає оборонець Василь Прийма.

- Варіант з Італією виник ще наприкінці минулого сезону, - сказав Чурко, - Коли я виступав в Угорщині, то мені зателефонував агент і повідомив про те, що "Фрозіноне" хоче бачити мене у своєму таборі. Мені приємно було почути, що представник Серії А цікавиться моїми послугами. Настало літнє міжсезоння й італійці знову запропонували мені співпрацю. Я зрозумів, що все дуже серйозно. Мав можливість переїхати до Бельгії, але зупинив свій вибір на Італії. Тепер не шкодую, адже потрапив у справжню мекку футболу.

- Чим саме вразила вас італійська футбольна кухня?

- Мене переповнюють позитивні емоції від побаченого. Тут все не так, як в Україні. Італійці живуть футболом. У Фрозіноне мешкає 50 тисяч людей. Таке враження, що всі переймаються долею рідної команди. Я побув у клубі декілька днів, і мене почали впізнавати на вулиці. Місцеві просять автографи, запрошують до спільного фотографування. Також мені імпонує тренувальний процес. Працюємо інтенсивно, без жодних перерв. Дуже багато працюємо з м"ячем і чимало часу приділяємо тактичній побудові гри. Тренери оповідають де і в який момент кожен футболіст повинен перебувати на полі і куди рухатися. Такого в "Шахтарі" не було, коли команду тренував Мірча Луческу.

Читайте также: В’ячеслав Чурко: "Я вибрав Італію, хоч міг опинитися в Бельгії"

- Як вам інфраструктура нового вашого клубу?

- Я був здивований, коли вперше побачив базу. Тут нема басейнів, джакузі, ресторанів і навіть спальних кімнат. Усе скромно і без розмаху. Зате є належні умови для праці. База -- це одне трав"яне поле і три газони зі штучним покриттям, а також декілька роздягалень. Поруч є готель, в якому ми ночуємо за день до гри. Італійці не розуміють навіщо мешкати на базі. Кожен футболіст проживає у своїк апартаментах. Потренувався дві години - і додому. В Італії навіть немає кімнат для зважування та перевірки тиску. Коли я виступав в маріупольському "Іллічівці", то нас щодня важили і щодня вимірювали тиск. Мабуть, таким чином тренер хотів довідатися чи не порушували ми спортивного режиму. Натомість в Італії наставника не цікавить що ти робив учора, що ти їв і що ти пив. Якщо футболіст набрав навіть п"ять зайвих кілограмів, то це проблеми його, а не клубу чи тренера. Кожен сам контролює свій фізичний стан. Справжній професійний підхід до справи. Ніхто нікого не контролює і ніхто ні за ким не стежить.

Словом, я відкрив для себе новий футбольний світ. Мені дуже поталанило, що потрапив до Італії. Пощастило і з тим, що в моїй команді грає земляк Василь Прийма. Його тут називають Вася-легенда. Це прізвисмько пішло від Андрія Шевченка, якого тут дуже шанують. Італійці називали Андрія Шевою-легендою. І коли Прийма працевлаштувався на Аппенінах, фанати вирішили назвати його Васею-легендою. До речі, "прима" в перекладі на італійську означає "перший". Це ще одна підстава називати нашого футболіста легендою.

Читайте также: Украинцы в Италии: Вячеслав Чурко открывает счет голам за "Фрозиноне"
Оцените
Поделитесь
Источник: plussport
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме