Тарас Романчук: "Буду защищать цвета "Ягеллонии" до 2020 года"

Тарас Романчук: "Буду защищать цвета "Ягеллонии" до 2020 года"

543
Тарас Романчук: "Буду защищать цвета "Ягеллонии" до 2020 года"
Фото - przegladsportowy.pl

23-річний український опорний півзахисник, відомий на батьківщині хіба що на теренах рідної Волинської області, розповів про свої виступи в одному з найкращих клубів польської Екстракласи.

- Тарасе, ви перейшли до "Ягеллонії" минулого літа, підписавши річний контракт. Цього тижня ви підписали нову угоду з клубом...

- Так, декілька днів тому був підписаний контракт. Тепер буду захищати кольору білостокського клубу до 2020 року. Я задоволений таким розвитком подій.

- Ваша команда нині знаходиться на другому місці в чемпіонаті Польші. Чи реально поборотися за чемпіонство?

- Перед початком сезону у нас було завдання залишитись в першій вісімці команд. Тому головне для нас виконати це завдання. Боротьба за чемпіонство? Важко поки що щось конкретно говорити.

- Дещо несподівано "Ягеллонія" зазнала поразки в останньому матчі проти "Корони". Як вважаєте, у чому причина невдачі?

- Дійсно, ми програла несподівано "Короні", проте це дуже досвідчена команда, з гравцями, які грали на серйозному рівні. Головною проблемою, на мою думку, була відсутність концентрації під час стандартів.

- Як оціните свої виступи в поточному сезоні?

- Свої виступи тяжко оцінити, нехай це роблять тренери команди. Треба далі працювати. Аби грати у першому складі, маю доказувати і показувати свої вміння на тренуваннях.

- Що можете сказати про головного тренера команди?

- Міхал Пробеж - досвідчений тренер, незважаючи на молодий вік. Багато уваги звертає на тактику, переміщення на полі. Робить велику ставку на молодь, багато молодих футболістів у команді, яким ще немає 18 років.

- Які ставите перед собою цілі?

- Потрібно і надалі розвиватись, грати в основному складі, добиватися найвищих успіхів з командою на футбольних полях Польщі.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров