Главная Украинские Наши за границей Бывший капитан "Карпат" продолжит карьеру в "Штурме"
^

Бывший капитан "Карпат" продолжит карьеру в "Штурме"

771

Автор
Автор: FootBoom.com
Бывший капитан "Карпат" продолжит карьеру в "Штурме"

Одним українським легіонером у Європі стало більше. Як розповів колишній капітан львівських «Карпат» Ігор Ощіпко, він продовжить свою кар’єру у австрійському «Штурмі».

«Спочатку я п’ять днів тренувався зі Штурмом в Австрії. Потім змушений був поїхати до України та владнати питання з візою. Керівництво Штурма, у свою чергу, попросило, аби після владнання всіх нюансів із документами я знову продовжив перегляд. Тож надалі я вже приєднався до команди в Туреччині, де Штурм проходить зимові збори. У підсумку оглядини тривали два тижні, і ось, лише сьогодні, справа нарешті дійшла до підписання контракту.

Про його нюанси, я, щоправда, не хотів би говорити, але зазначу, що почуваюся справді щасливим, що знову гратиму у великий футбол, тому що я дуже хотів відновити кар’єру після двох років паузи через проблеми з коліном. Також я дуже хочу подякувати своєму другу та агентові, Анатолієві Андріанову, котрий упродовж цих двох років майже безперервного лікування підтримував мене, практично завжди був поруч, та, зрештою, знайшов мені клуб, з яким сьогодні я підписав контракт. Тепер намагатимуся якомога швидше повернутися до тієї ігрової форми, в якій я колись був за часів Карпат та викликів до збірної України.

Фізично було важкувато, проте з кожним днем почуваюся все краще, і за два тижні, що залишилися до відновлення чемпіонату в Австрії, впевнений, вийду на пристойний рівень. Щодо коліна, то воно, на щастя, не турбує. Тепер через офіційні матчі додаватиму у впевненості та власних силах.

Додамо, що Штурм після першої частини чемпіонату Австрії (19 турів) перебуває на п’ятій сходинці (з 10 команд), маючи у своєму активі 28 очок. На другій сходинці, що дає право участі в кваліфікації Ліги чемпіонів, перебуває Вольфсбергер із 30 очками. Лідирує ж із солідним відривом від конкурентів Зальцбург», - розповів Ощіпко в інтерв’ю football.ua.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения