В`ячеслав Заховайло: "Рибалкою цікавляться кілька клубів Бундесліги"
^

В`ячеслав Заховайло: "Рибалкою цікавляться кілька клубів Бундесліги"

408
В`ячеслав Заховайло: "Рибалкою цікавляться кілька клубів Бундесліги"

Відомий футбольний агент Вꞌячеслав Заховайло розповів про перспективи «динамівців» Владислава Калітвінцева та Сергія Рибалки.

- Була інформація, що ніби-то Владислав Калітвінцев влітку може продовжити кар'єру в харківському «Металісті» …

- Це все чутки. Варто вірити офіційному сайту. Трансферне вікно відкриється в червні, тоді можна буде говорити, в якому клубі Владислав Калітвінцев продовжить свою кар'єру. На сьогодні - Владислав Калітвінцев є футболістом київського «Динамо». Крапка. Жодні офіційні переговори не ведуться.

- Надходили пропозиції від інших клубів?

- Справа в тому, що була зацікавленість польського клубу, але через те, що трапилися непередбачені обставини, (Владислав отримав травму на вулиці) і ця справа зірвалася.
Владислав Калітвінцев, на даний момент, знаходиться в розташуванні київського «Динамо» і готується далі до матчів за клуб. Буде відкрито трансферне вікно - тільки тоді можна з якоюсь часткою ймовірності говорити про будь-які плани.

- У нього є бажання залишитися в рідному клубі, чи він хоче продовжити кар'єру в іншій команді?

- Владислав Калітвінцев - професійний футболіст. Його контракт належить київському «Динамо». На даний момент він виконує свій контракт. Бажання у всіх різні, але бажання - бажаннями. Якщо підписаний контракт, то будь люб'язний його виконувати.

- Прокоментуйте слова Олега Володимировича про те, що Владиславу ще зарано грати в «Динамо»…

- Блохін сказав - це його бачення. Через місяць Владислав Калітвінцев може додати у своїй майстерності, і Блохін скаже протилежне. Олег Володимирович таки не «сам собі ворог». Але якщо сказав, значить це його думка. Олег Блохін має право приймати певні рішення, тому що він відповідає за результат. Тут не можна його засуджувати. Потрібно поставитися з розумінням до цих слів.

У Владислава не було ігрової практики. Це пов'язане з тим, що у нього була травма. Скажімо так, побутова. Ну, це як би такі обставини…

- Інтереси до нього проявляють інші клуби?

- Звісно, Владислав Калітвінцев цікавий всім. Але, на даний момент говорити про той чи інший клуб просто нерозумно. Поки не відкрилося трансферне вікно вести якісь спекуляції немає сенсу.

- На даний момент не змінилося рішення Ігоря Суркіса про те, що Калітвінцев не продається?

- Я не знаю. Це потрібно запитувати в Ігоря Михайловича.

- З приводу Сергія Рибалки. У нього закінчується оренда в «Словані», - що далі?

- У Сергія Рибалки контракт закінчується 30-го травня. Першого червня він повертається за документами в київське «Динамо». Яка буде далі розмова - ми побачимо.

- Є інтереси до Сергія з боку інших команд?

- На сьогодні, до Рибалки проявляють дуже вагомий інтерес кілька клубів німецької Бундесліги.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 октября