Віталій Приндета: "Ходили із Ковальцем і в кіно, і в пітерські собори"

Віталій Приндета: "Ходили із Ковальцем і в кіно, і в пітерські собори"

236
Віталій Приндета: "Ходили із Ковальцем і в кіно, і в пітерські собори"
Фото - Сергей Сергеев, FootBoom.com

Гравці луцької «Волині» Віталій Приндета та Олександр Насонов у понеділок повернулися із Санкт-Петербургу, де відіграли за молодіжну збірну України на Кубку Співдружності і вибороли друге місце на ньому. Два дні відпочинку вдома і обидва приєднаються до тренувального табору «Волині» у Белеку. Віталій Приндета розповів про своєрідний перший тренувальний зимовий збір, який він провів у «молодіжці».

- Віталію, ти вперше грав на Кубку Співдружності. Як тобі рівень цього турніру?

- По організації все сподобалося, як зіграли – також, хоча, відверто кажучи деколи хотілося б зіграти із більш серйознішими суперниками. Було б класно, якби ще кілька грандів, більш іменитіших європейських команд приїхало в Росію. Але я розумію, що в Європі у ці дні вже тривають національні чемпіонати…

Приємно, що і головний тренер, і президент ФФУ постійно з нами розмовляли, радили і радилися, контакт із керівництвом був постійний, ми відчували, що про нас турбуються і вболівають в Україні. А ми награвали склад, адже попереду відбірко вий турнір на чемпіонат світу.

- Ти відразу довідався, що будеш основним центральним захисником збірної?

- Ні, так ніхто прямо не казав. В нас взагалі людей на два склади було в збірній. Але коли отримав травму Братков і поїхав додому, то тренери повідомили, що виходитиму в «основі» на позиції центрального захисника.

- У перших чотирьох матчах ви просто таки «винесли» суперників. Що сталося згодом?

- Трохи був ейфоричний стан, адже всім здалося, що ми дуже легко обігрували суперників. Литва ж на нас у півфіналу дуже гарно налаштувалася, тому пройшли її важко. А у фіналі вважаю, що не використали свої моменти, хоч за статистикою і обіграли росіян, але пропустили від них більше. Чесно кажучи, хотілося б більше таких суперників, як Росія.

- Як Сергій Ковалець оцінив твою гру?

- Сказав, що в принципі задоволений, а тепер він буде стежити за нами всіма. Тренери «молодіжки» поїдуть у Туреччину аби стежити за гравцями, адже чимало з нас нині будуть там на зборах своїх команд.

- Як проводили вільний час у Санкт-Петербурзі?

- Усією командою і з головним тренером в кіно ходили, а ще у всі найбільші пітерські собори.

- Ковалець здався тобі демократичним тренером?

- Так, демократичний, але дуже вимогливий. Ще запам’яталося, що він просив нас грати так, аби отримувати задоволення від цього. А ще намагався українською мовою з нами спілкуватися.

- До зборів у Туреччині у складі «Волині» готовий?

- В мене перші збори вийшли дуже навіть ігровими (посміхається). Сподіваюся, що сил вистачить і ми відновимося. На Кубку грали на штучному полі, а воно забирає більше сил, ніж натуральний газон.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров