Олександр Караваєв: "Попереду в нас дуже цікава програма"

Олександр Караваєв: "Попереду в нас дуже цікава програма"

134
Олександр Караваєв: "Попереду в нас дуже цікава програма"
Фото - Сергей Сергеев, FootBoom.com

В понеділок, 27 травня, молодіжна збірна України розпочала підготовку до турніру Лобановського, що пройде в Києві з 3-го по 6 червня. На навчально-тренувальний збір наставник української «молодіжки» Сергій Ковалець викликав 24 футболіста.

Зранку у Будинку футболу відбулася прес-конференція Сергія Ковальця. А ввечері цього ж дня на базі у Бучі пройшло відкрите тренування команди.

По завершенні чемпіонату гравці, незважаючи на підсумки національного турніру, із задоволенням прибули до лав «молодіжки». В ході тренування футболісти жартували та підбадьорювали один одного. Гравці відзначили, що для них велика честь виступати за молодіжну збірну, а на домашньому турнірі перед командою стоїть лише одна мета − перемагати.

- Приїзд до збірної завжди підіймає настрій, - розповів півзахисник київського «Динамо» Андрій Цуриков. − У нас є новачки, проте ми вже роззнайомились, будемо тренуватися та, сподіваюсь, до матчів підійдемо в гарній формі.

- Ми давно не бачилися, тому настрій в команді просто чудовий, - підтримав свого товариша по збірній півзахисник «Севастополя» Олександр Караваєв. - Попереду в нас дуже цікава програма. Зараз, з приходом нового тренера, у нас постійно відбувається зміна обстановки, а це об’єднує нас ще більше.

Півзахисник «Металліста» Олександр Нойок також відзначив гарну атмосферу в молодіжній команді країни та розповів про найближчі плани команді.

- У всіх гарний настрій, попереду багато часу − награємо схеми, поспілкуємось з тренерським штабом, дізнаємось про завдання, які наші наставники підготували для нас.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров