Сергій Ковалець: "Хотілося б відзначити атмосферу, яка була у Львові"
^

Сергій Ковалець: "Хотілося б відзначити атмосферу, яка була у Львові"

382

Головний тренер молодіжної збірної команди України Сергій Ковалець розповів прес-службі ФФУ про перемогу над молодіжною збірною Греції у товариському матчі з рахунком 4:0, відзначивши львівських вболівальників, які підтримували команду на стадіоні "Арена Львів".

− Ми залишилися задоволеним триденним збором, який був у нашої команди, а що стосується самого матчу, то він став справжнім апогеєм − позитивний результат при хорошій грі. Окремо мені хотілося б відзначити атмосферу, яка була у Львові, у цілому, та на «Арені Львів», зокрема.

Цей збір особливо був важливим у плані організації роботи напередодні офіційного матчу проти збірної Хорватії, що відбудеться у Львові 9 вересня. Слід відзначити, що все пройшло на високому рівні, за що окремо хотів подякувати всім, хто був причетним до організації цього матчу.

− Чи розраховували Ви напередодні матчу на такий результат?

− Ми розраховували на позитивний результат. Загалом, є три можливих результати − поразка, нічия та перемога. Але якщо гравці віддали всі сили та вміння на футбольному полі, то результат завжди буде позитивним. Навіть якщо на табло будуть не ті цифри, які б хотілося бачити − вболівальник буде завжди проводжати команду оплесками. Результат міг бути й іншим. Найголовніше, що у цьому матчі гравці виконали все, що ми запланували.

− Ви дали змогу зіграти всім футболістам, що були викликані на збір. Ви прийняли таке рішення ще до матчу чи по ходу гри?

− У контрольних матчах є можливість робити більше замін, тому ми хотіли дати змогу зіграти всім футболістам - це дуже важливо для молодих гравців, котрі по-іншому сприймають атмосферу збірної. У цьому випадку ми хотіли також, щоб всі відчули ауру стадіону, на якому «молодіжка» грала вперше.

− Після матчу футболісти довго ще залишалися на полі та дякували глядачам за підтримку…

− Так, я сам і мої помічники як тренери збірної можу з впевненістю сказати, що вперше відчув таку підтримку на стадіоні. Коли грає гімн і його співає стадіон − це надихає. Коли ми грали з Італією, то там стадіон заспівав гімн. Було надзвичайно приємно, коли на «Арені Львів» у виконанні вболівальників лунав гімн України. Тому хотілося б окремо подякувати вболівальникам за підтримку та той прийом, які вони влаштували нам у Львові.

− Чи могли б Ви виділити когось із футболістів у цьому матчі?

− Для нас найголовніше − це командна гра, тому я б хотів виділити усіх 22 гравців.

− На вашу думку ця перемога надихне збірну на боротьбу у наступному матчі з Хорватією?

− Він однозначно додасть гравцям впевненості у собі − це важливо. У нас 1-го вересня розпочнеться збір напередодні матчу з Хорватією, вже там і будемо дивитися на стан футболістів. Найголовніше, щоб усі були здорові.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме