FootBoom ⚽ Украинские Молодежная сборная Украины Богдан Мілованов: "Ми хотіли потрапити на Євро-2021, але життя триває"
^

Богдан Мілованов: "Ми хотіли потрапити на Євро-2021, але життя триває"

622
Богдан Мілованов: "Ми хотіли потрапити на Євро-2021, але життя триває"
Официальный сайт УАФ

Захисник молодіжної збірної України та іспанського "Спортингу" Богдан Мілованов в коментарі пресслужбі УАФ поділився враженнями від поєдинку з Мальтою (U-21), в якому він відзначився дебютним голом за молодіжну збірну України, а після матчу, здавши позитивний тест на коронавірус, не зміг допомогти своїм партнерам у протистоянні з Північною Ірландією. Захисник і досі проходить лікування в Києві.

— Богдане, своє повернення до "молодіжки" ти відзначив забитим м'ячем. Дуже зрадів цій події?

— Забивати завжди приємно, а особливо коли це гол за збірну. Але головне, що на фініші команда здобула дві перемоги й закінчила турнір на мажорній ноті.

— Але радість, напевно, змінилася розпачем, коли ти дізнався, що твій тест на коронавірус виявився позитивним?

— Якщо відверто, то я був дуже засмучений, адже знав, що це мінімум два тижні карантину — причому далеко від дому. Бентежила ще й відсутність можливості нормально тренуватися, інше харчування, розклад і пропуск важливих для мене ігор в Іспанії...

— Загальний стан у тебе нормальний?

— Почуваюся добре, але вся річ у тім, що після 10-ти днів самоізоляції мій повторний тест, який я здав 25 листопада, знову виявився позитивним. Тепер потрібно чекати ще чотири дні, аби пройти чергову перевірку. Хоча весь цей час я почуваюся нормально, усе, можна сказати, проходить у легкій формі.

Читайте также: Сергей Ковалец: "Если есть доверие к Андрею Шевченко, то его мнение по Ротаню должно быть самым важным"

— Як у "Спортингу" відреагували на те, що тобі довелося затриматися в Україні?

— Коли про це дізналися, мені порадили не хвилюватися (посміхається), бути спокійним, ну й дали поради, що потрібно робити в цей період.

— Чим відрізняється ситуація з коронавірусом в Іспанії та Україні?

— Різниця в тому, що в Іспанії інакше підраховують кількість випадків захворювання на COVID-19, але в обох країнах ситуація поки що не дуже райдужна.

— "Молодіжка" завершила свій шлях у відборі на третьому місці. Як думаєш, можна було виступити краще?

— У нас були дуже хороші гравці, і ми, звичайно, хотіли потрапити на чемпіонат Європи 2021 року, але це футбол... Життя триває. Можу тільки сказати, що команда викладалася на сто відсотків у кожній грі. Я пишаюся тим, що є частиною цієї збірної. І я хотів би подякувати всім, хто довіряв мені, за те, що я міг бути тут. Також я дуже вдячний медичному персоналу за величезну увагу.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения