FootBoom ⚽ Украинские Молодежная сборная Украины Микола Морозюк: "Можу грати за збірну України, але не думаю про це"
^

Микола Морозюк: "Можу грати за збірну України, але не думаю про це"

698

Микола Морозюк: "Можу грати за збірну України, але не думаю про це"

Гравець "Різеспора" Микола Морозюк прокоментував телеканалам "Футбол" можливе повернення в збірну України.

- Скажу чесно, що в тій формі, в якій зараз знаходжуся – фізично і в самому відношенні до справи, я настільки змінив свій образ життя, що зараз себе почуваю набагато краще, ніж в 22 роки. Те, що я можу грати за збірну України, я знаю, але, буду відвертим, я не думаю про це.

У мене немає такої цілі, я дивлюся всі матчі збірної, переживаю, вболіваю, кайфував до якогось періоду, але зараз такий непростий час з коронавірусом. Але в цілому, що я зараз бачу, наскільки розвивається збірна, то я тільки радий цьому. Зараз я більше сконцентрований на виступах за клуб, я вже рухаюсь в іншому напрямку, - сказав Морозюк.

Відзначимо, що Микола виступав за "Динамо" з 2004 по 2007 роки, а також з 2015 по 2019 роки. Хавбек провів за "біло-синіх" 76 матчів, відзначившись 10 голами.

Читайте также: Артем Кравец: "У меня нет идеи-фикс поехать на Евро-2020. Я просто выполняю свою работу"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения