closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup
Пользователи рекомендуют
closer-popup

Руслан Ротань назвав склад молодіжної збірної України на матчі проти Румунії та Північної Ірландії

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Руслан Ротань назвав склад молодіжної збірної України на матчі проти Румунії та Північної Ірландії
Изменить размер a+ a-
2985
80
Париматч Бонус 2500 грн
получить

До списку головного тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня ввійшли 24 футболісти, інформує офіційний сайт УАФ.

5 жовтня в молодіжної збірної України розпочнеться збір, під час якого синьо-жовті зіграють два поєдинки відбірного турніру Євро-2021 (U-21) — проти Румунії (9 жовтня в Києві) та Північної Ірландії (13 жовтня в Баллімені). Для підготовки до цих ігор головний тренер української команди Руслан Ротань запросив 24-х виконавців.

Воротарі: Дмитро Різник ("Ворскла" Полтава), Руслан Нещерет ("Динамо" Київ), Анатолій Трубін ("Шахтар" Донецьк).

Захисники: Олександр Сирота, Роман Вантух, Ілля Забарний (усі — "Динамо" Київ), Віктор Корнієнко ("Шахтар" Донецьк), Юхим Конопля ("Десна" Чернігів), Владислав Дубінчак ("Дніпро-1" Дніпро), Владислав Бабогло ("Олександрія").

Півзахисники: Георгій Цітаішвілі, Богдан Лєднєв, Володимир Бражко (усі — "Динамо" Київ), Сергій Булеца, Олександр Назаренко, Арсеній Батагов (усі — "Дніпро-1" Дніпро), Георгій Судаков ("Шахтар" Донецьк), Максим Луньов ("Зоря" Луганськ), Максим Чех, Олексій Кащук, Артем Бондаренко, Дмитро Топалов (усі — "Маріуполь").

Нападники: Данило Сікан ("Маріуполь"), Ілля Шевцов ("Десна" Чернігів).

Читайте также: Руслан Ротань: "В молодежной сборной Украины сейчас хорошее поколение футболистов"

Кваліфікаційний турнір Євро-2021 (U-21). Група 8

Турнірна таблиця

І

В

Н

П

М

О

1. Данія

7

6

1

0

15—6

19

2. Румунія

7

5

1

1

17—4

16

3. Україна

6

2

1

3

9—9

7

4. Фінляндія

7

2

1

4

9—11

7

5. Північна Ірландія

7

1

3

3

4—7

6

6. Мальта

6

0

1

5

1—18

1

09.10.2020

Україна — Румунія

13.10.2020

Північна Ірландія — Україна

13.11.2020

Мальта — Україна

17.11.2020

Україна — Північна Ірландія

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (80) Все комментарии

Шо за дозор?

Ответ на сообщение Симон Изгоев

А там было про сегодня?;)

Читай внимательней перед тем как влазить! В нас стільки гарних молодих кіперів, а він якогось Нещерета із своїм Трубіним ставить!!! +380951585264 23.09.2020 08:44

Ответ на сообщение Justas

Шарий?Тоже мне выдающийся футболист:)Фамилия у него актуальна сегодня,как никогда:)

А я взяв автограф після фіналу 96

Шо за дозор?

"Нічний дозор" напевно :) Я на початку 2000-х повертався ночами від баришні з Лісового у Києві. Ще і поближче до лісочка ходив до метро (а там вже шанс зловити попутку) бо повітря - сказка! Тільки багато років потому мені популярно розповіли як я весь цей час ризикував життям :) Інколи легенди дуже перебільшують дійсність

Ответ на сообщение Frogner

"Нічний дозор" напевно :) Я на початку 2000-х повертався ночами від баришні з Лісового у Києві. Ще і поближче до лісочка ходив до метро (а там вже шанс зловити попутку) бо повітря - сказка! Тільки багато років потому мені популярно розповіли як я весь цей час ризикував життям :) Інколи легенди дуже перебільшують дійсність

та ВСЕ ВСЕ він знає ... він сам такий був. )))) він то СВОЇХ баб на СВОЄМО районі то ОБЕРІГАВ він зальотних йобирей )))) а те місце де він говорить то ХІМпласмас, це такі єбєня що там навіть ВОРОНки не їздили.

Шо за дозор?

"громадська охорона право порядку" https://www.youtube.com/watch?v=5UFw5oTAJlY

тот Дімон шастав ....козак ! а я мешкав "вгору" на дві вулиці...якраз біля могутньої річки ТАРАПУНЬКА

=там

Ответ на сообщение Василич

Читай внимательней перед тем как влазить! В нас стільки гарних молодих кіперів, а він якогось Нещерета із своїм Трубіним ставить!!! +380951585264 23.09.2020 08:44

Тогда сори. Провтыкал время поста, на который ты реагировал. Думал на: Полтава дала много талантов. Так, что еще раз сори, мой косяк. Пятов, то же не в счет.:)

Ответ на сообщение GOTS

Ясно... Ну я б стреманувся, хоча в залежності що за краля :) Ось мій тодішній маршрут, хв 20-25 швидким кроком Звідси https://www.google.com/maps/@50.4842578,30.6393254... до https://www.google.com/maps/place/вулиця+Мурманськ...

Ответ на сообщение GOTS

Десь там. То був 2001-й!:) Але мене, ніхто не чипав.... Чомусь.:)

Не більше ризикував ніж зараз просто йдеш по людній вулиці серед білого дня

Десь там. То був 2001-й!:) Але мене, ніхто не чипав.... Чомусь.:)

2001 ? ааааа я думав 1990.... там вже ТАКІ будинки побудовані ..що ... там вже такого немає...я думав ТІ часи....з цепками від моциків ітд

Ясно... Ну я б стреманувся, хоча в залежності що за краля :) Ось мій тодішній маршрут, хв 20-25 швидким кроком Звідси https://www.google.com/maps/@50.4842578,30.6393254... до https://www.google.com/maps/place/вулиця+Мурманськ...

БИКОВНЯ гарна назва )))

Ответ на сообщение K. A. Valderrama

Не більше ризикував ніж зараз просто йдеш по людній вулиці серед білого дня

Асболютне таке ж відчуття і було. І ще й хвоєю дихаєш, в купі з попередніми "вправами" - напевно найбільш корисний для організму період був

Ответ на сообщение GOTS

БИКОВНЯ гарна назва )))

Гарна але дуже сумна. Погугли

А я взяв автограф після фіналу 96

У кого, у Грыгоровыча?

Собирался жениться. Но очень не долго! Она с Череповца была, даже дальняя родня. Как знал!:))))

Ответ на сообщение GOTS

2001 ? ааааа я думав 1990.... там вже ТАКІ будинки побудовані ..що ... там вже такого немає...я думав ТІ часи....з цепками від моциків ітд

Тьфу! В 1991-ом! Пля, ваще плохой стал!:)))

У кого, у Грыгоровыча?

Не знав тоді як по-батькові. Але ти зрозумів

Собирался жениться. Но очень не долго! Она с Череповца была, даже дальняя родня. Как знал!:))))

Мені одна добра знайома дуже вчасно сказала одну річ: якщо після трьох років зустрічей в дівчини від тебе ще пульсує (ти зрозумів) - тоді одружуйся. А якщо ні - не намагайся нічого робити, просто ставай на лижі. В школах про таке треба вчити...

Мені одна добра знайома дуже вчасно сказала одну річ: якщо після трьох років зустрічей в дівчини від тебе ще пульсує (ти зрозумів) - тоді одружуйся. А якщо ні - не намагайся нічого робити, просто ставай на лижі. В школах про таке треба вчити...

Та какие три года! В том случае, я передумал за месяц. Она уехала на неделю, а я уже с другой замутил.... Тогда подумал:-Это , что ж я буду вытворять через год, пять, десять?!? И принял правильное решение, расстаться. А через три месяца, сделал предложение той, которая до сих пор рядом, и до сих пор Любовь!:) Три года?! Ха-ха-ха!!!! Ты не поверишь! Когда, делал предложение, мы успели встретиться ПЯТЬ раз!!! А ты говоришь!:)))

Не знав тоді як по-батькові. Але ти зрозумів

А шо за финал в 96-ом? Кстати, мы с Григорьичем при встречи всегда здоровались. Он тоже знал как меня по отчеству!;) Хотя, когда я первый раз, поделился с ним и Резником пивом, мне было всего 17! Тогда мы для них были " Слыш пацаны!";)))

Та какие три года! В том случае, я передумал за месяц. Она уехала на неделю, а я уже с другой замутил.... Тогда подумал:-Это , что ж я буду вытворять через год, пять, десять?!? И принял правильное решение, расстаться. А через три месяца, сделал предложение той, которая до сих пор рядом, и до сих пор Любовь!:) Три года?! Ха-ха-ха!!!! Ты не поверишь! Когда, делал предложение, мы успели встретиться ПЯТЬ раз!!! А ты говоришь!:)))

Не нав'язую. Буває ще інтуїція. А буває що цей аспект взагалі не такий важливий (хоча найчастіше це не бажання дивитись в корінь проблем). А якщо проблем немає та все добре - то просто вітаю!

И пулсировать должо каждый раз, не только через 30, но и надеюсь через 40 и 50!!!

А шо за финал в 96-ом? Кстати, мы с Григорьичем при встречи всегда здоровались. Он тоже знал как меня по отчеству!;) Хотя, когда я первый раз, поделился с ним и Резником пивом, мне было всего 17! Тогда мы для них были " Слыш пацаны!";)))

Динамо - Нива Спускались з трибун, натрапили на автобус гостей. А там біля як раз "Григорович" роздавав автографи. Думаю, приїхав підтримати "своїх"

И пулсировать должо каждый раз, не только через 30, но и надеюсь через 40 и 50!!!

Три - це в середньому перший чек-поінт. Мало хто через нього проходить, бо сумісність - дуже тонка штука. Але більшість просто забиває на це. А після того як народилась дитина - вже звісно треба все перебудовувати. І перші три+ роки з пульсацією це база на якій будується нове. Але кому і де я це все розповідаю, було б добре за пивасиком :)))

Три - це в середньому перший чек-поінт. Мало хто через нього проходить, бо сумісність - дуже тонка штука. Але більшість просто забиває на це. А після того як народилась дитина - вже звісно треба все перебудовувати. І перші три+ роки з пульсацією це база на якій будується нове. Але кому і де я це все розповідаю, було б добре за пивасиком :)))

Так отож!:)

Кстати, совсем выпустил, что он за Ниву играл...

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

Лента новостей

26 ноября
11:30
"Динамо" – "Металлист 1925". Анонс и прогноз матча
11:20
Первая лига. "Диназ" - "Мариуполь". Прямая трансляция
11:11
Тунис - Австралия: стартовые составы
11:10
Придбай футболку з принтом – допоможи ЗСУ та ТРО!
11:00
Аргентина - Мексика. Анонс и прогноз матча
10:55
"Салернитана" может возобновить переговоры по Артему Довбику
10:30
Где смотреть матчи чемпионата мира по футболу 2022 - расписание трансляций ЧМ-2022
10:20
Гарри Кейн замечен с "радужными" часами Rolex стоимостью 520 тысяч фунтов на ЧМ-2022
10:00
Footboom и VBet запускают конкурс прогнозов Чемпионата мира - 2022
09:43
"Фламенго" заинтересован в услугах Витора Перейры
09:23
Плюс 560 человек: общие боевые потери противника с 24.02 по 26.11
09:10
Игроки сборной Англии устроили увлекательную игру с монетой и вилкой (Видео)
09:07
Аргентина – Мексика: прогноз на "низ"
09:03
Аргентина - Мексика: прогноз Sports Mole
08:53
Игроки сборной Саудовской Аравии получат по Rolls Royce за победу над Аргентиной
08:34
Жан-Филипп Крассо отказался переходить в "Динамо"
08:12
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 06.00 26.11.2022
08:00
Франция – Дания. Анонс и прогноз матча
06:43
"Ингулец" - "Верес". Анонс и прогноз матча
06:18
Франция – Дания: прогноз на "Обе забьют"
Больше новостей
26 ноября
11:30
"Динамо" – "Металлист 1925". Анонс и прогноз матча
11:20
Первая лига. "Диназ" - "Мариуполь". Прямая трансляция
11:10
Придбай футболку з принтом – допоможи ЗСУ та ТРО!
09:23
Плюс 560 человек: общие боевые потери противника с 24.02 по 26.11
08:12
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 06.00 26.11.2022
06:43
"Ингулец" - "Верес". Анонс и прогноз матча
25 ноября
21:02
Максим Марусич: "С "Вересом" будет бой 22-х гладиаторов"
19:29
Георгий Судаков перенес плановую операцию на мышцах голени
18:51
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 18.00 25.11.2022
18:18
Первая лига. 14-й тур. Анонс матчей
18:15
Роман Григорчук: "Атаки три в три, два в два, четыре в два – как это вообще происходит, и где все остальные люди?!"
17:59
Олег Ратий: "У нас сегодня дебютировало много молодых ребят, один вообще 2006 года рождения"
17:26
Юристы УАФ объяснили, что не так с делом по строительству завода по производству искусственной травы
15:29
Судейские назначения на 15-й тур чемпионата Украины
15:16
Чемпионат Украины. "Черноморец" – "Металлист" 0:0. Видеообзор матча
15:02
Чемпионат Украины. "Черноморец" – "Металлист" 0:0. Сухой финиш
13:53
Владимир Левин: "С удовольствием верну Рябоконя в "Десну"
13:08
Александр Шовковский: "Более 16 часов нет света в Киеве. Хорошо, что у нас только два братских народа"
Больше новостей
26 ноября
11:11
Тунис - Австралия: стартовые составы
11:00
Аргентина - Мексика. Анонс и прогноз матча
10:30
Где смотреть матчи чемпионата мира по футболу 2022 - расписание трансляций ЧМ-2022
10:20
Гарри Кейн замечен с "радужными" часами Rolex стоимостью 520 тысяч фунтов на ЧМ-2022
10:00
Footboom и VBet запускают конкурс прогнозов Чемпионата мира - 2022
09:43
"Фламенго" заинтересован в услугах Витора Перейры
09:10
Игроки сборной Англии устроили увлекательную игру с монетой и вилкой (Видео)
09:07
Аргентина – Мексика: прогноз на "низ"
09:03
Аргентина - Мексика: прогноз Sports Mole
08:53
Игроки сборной Саудовской Аравии получат по Rolls Royce за победу над Аргентиной
08:00
Франция – Дания. Анонс и прогноз матча
06:18
Франция – Дания: прогноз на "Обе забьют"
06:02
Франция – Дания: ставка на уверенный реванш чемпионов
05:32
Грегг Берхалтер: "Хотел бы видеть голы после наших стандартов"
05:00
Польша – Саудовская Аравия. Анонс и прогноз матча