FootBoom ⚽ Украинские Молодежная сборная Украины Ігор Циганик: "Я незадоволений, але стримано ставлюся до того, що відбувається у збірній України U-21"
^

Ігор Циганик: "Я незадоволений, але стримано ставлюся до того, що відбувається у збірній України U-21"

1395

Ігор Циганик: "Я незадоволений, але стримано ставлюся до того, що відбувається у збірній України U-21"

Ведучий програми ПроФутбол Ігор Циганик в ефірі Циганик Live розповів про причини провалу молодіжної збірної України у матчах відбору до Євро-2021.

- Чого не вистачило Україні U-21? Команда, яка виграла Чемпіонат Світу U-20 грала у дуже агресивний футбол, більше побудований на контратакувальній грі. Руслан Ротань спробував побудувати піраміду: щоб молодіжна команда грала так само, як і національна збірна (контроль м’яча, намагання тиснути на ворота суперника, гра з позиції сили). Я не можу зараз сказати, що це провал. Безперечно, результат не дуже хороший.

Треба дати певний період часу, щоб зрозуміти, у що ми можемо грати. Футболісти переходитимуть з молодіжної команди у національну збірну і мають розуміти, чого від них там вимагатимуть. Я незадоволений, але достатньо стримано ставлюся до того, що відбувається у збірній України U-21, - приводить слова Циганика footballhub.

Читайте также: Молодіжна збірна України в товариському матчі зіграла внічию з командою Азербайджану

Нагадаємо, молодіжна збірна України майже втратила шанси на вихід на Євро-2021.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения