FootBoom ⚽ Украинские Молодежная сборная Украины Молодіжна збірна України в товариському матчі зіграла внічию з командою Азербайджану
^

Молодіжна збірна України в товариському матчі зіграла внічию з командою Азербайджану

1414

Фото - Михаил Козелко, Footboom

Підопічні Руслана Ротаня відігралися, уже перебуваючи в меншості, а догравали матч узагалі вдев'ятьох, інформує пресслужба УАФ.

Сьогодні молодіжна збірна України на виїзді провела контрольний поєдинок проти команди Азербайджану. У перші 30 хвилин гра була приблизно рівною, хоча синьо-жовті більше володіли м'ячем. Утім, до кінця першої 45-хвилинки підопічні Руслана Ротаня почали створювати гольові моменти. В одному з епізодів після удару Русина Кравчук пішов на добивання і в боротьбі із суперником впав. Азербайджанський арбітр показав українському півзахисникові другу жовту картку, вважаючи, що той симулював.

Натхненні господарі з перших хвилин другого тайму пішли вперед і швидко забили м'яч. Утім, навіть удесятьох синьо-жовті ні в чому не поступалися супернику, пробивши по воротах азербайджанців 10 разів. Один із таких ударів на 66-й хвилині завершився голом у виконанні Русина.

Потім пішла гостра гра, могли відзначитися як одні, так й інші. А наприкінці гри на авансцену знову вийшов рефері, який не дав другу жовту картку азербайджанцю, зате через деякий час показав другий "гірчичник" Шапаренку. У підсумку — 1:1.