FootBoom ⚽ Украинские Молодежная сборная Украины Назарій Русин: "На "Арені Львів" я вже забивав за "Динамо"
^

Назарій Русин: "На "Арені Львів" я вже забивав за "Динамо"

2218

Назарій Русин: "На "Арені Львів" я вже забивав за "Динамо"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Нападник молодіжної збірної України Назарій Русин у матчі з командою Данії розраховує на підтримку глядачів.

У передматчевій прес-конференції напередодні поєдинку з данцями у відбірному турнірі Євро-2021 (U-21) разом із головним тренером синьо-жовтих узяв участь нападник команди Назарій Русин.

— Збірна Данії — добре навчена команда, — сказав Русин. — Данці сильні фізично, тому матч буде дуже складним для збірної України. Тренери розповіли нам, як діяти проти цього суперника, тож ми постараємося втілити цей план у життя.

Збірна України розраховує на підтримку львівських уболівальників і всіх тих людей, які приїдуть повболівати за неї з інших областей нашої країни. У мене, до речі, буде й персональна підтримка в особі батьків і моєї дівчини.

На "Арені Львів" я вже забивав, виступаючи за "Динамо". Сподіваюся, завтра зможу зробити це й за молодіжну збірну, якщо тренер довірить мені місце у складі, - приводить слова Русина прессужба УАФ.

Читайте также: Руслан Ротань: "До "молодіжки" не приїхав Вакула, прихворів Конопля, є невеликі проблеми у Попова"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения